Ви є тут

Головна

Увага випускникам технікумів (коледжів), які вступають на навчання за ступенем «бакалавр» за скороченою програмою!
 
Розпочато додатковий період реєстрації для проходження ЗНО з української мови та літератури.
У 2020 році цей період триватиме з 25 травня до 9 червня включно.
Для проведення реєстрації потрібно перейти за посиланням:
 https://testportal.gov.ua/dodatkovyj-period-reyestratsiyi
Під час реєстрації у заяві вказати причину – «не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації і проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану».
 

Науково-практична конференція НУ Запорізька політехніка «Тиждень науки - 2020"
 
17 квітня 2020 року в рамках щорічної науково-практичної коференціїї серед викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів НУ "Запорізька політехніка" відбулося засідання секції "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ УДОСКОНАЛЕННЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ  РІЗНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ" кафедри управління фізичною культурою та спортом. У відповідності до дотримання запровадженого режиму карантину засіданні проходило в онлайн-режимі на платформі ZOOM. У конференції прийняло участь більше 20 учасників – викладачів та здобувачів вищої освіти кафедри управління фізичної культурою та спортом. Насичена та цікава дискусія тривала протягом 4-х годин. Учасники засідання виступили з доповідями на актуальні теми впровадження сучасних технологій та інновацій в галузі фізичної культури та спорту, обговорювали надану інформацію, та відовідали на поставленні запитання інших учасників конференції. Серед доповідей студентів особливо цікавими своєю актуальністю та високим рівнем підготовки виявилися роботи Максима Гуриненка, Олександра Гладких, Теймура Тречиєва, Юлії Данилової та Ірини Будій. Вперше у конференції  прийняв участь аспірант кафедри УФКС, 12-ти разовий Чемпіон світу з шашок, Богдан Панченков. Тож, засідання пройшло у цікавому та плідному обговоренні винесених на розгляд актуальних питань вдосконалення технологій та методології удосконалення фізичної підготовленості різних верств населення. Нова та незвична форма проведення конференції, апробована протягом проведення, засідання показала свою високу результативність в умовах вимушеної ізоляції працівників та студентів під час карантину. Сподіваємося, у наступному році студенти, викладачі та науковці кафедри зможуть продовжити цю цікаву і важливу дискусію вже в форматі очної зустрічі! Тож, до нових конференцій, до нових засідань, до нових наукових дискусій у майбутньому році!

До уваги студентів 4 курсу денного та заочного відділення!
З 21.04.2020 р. розпочинається залікова сесія для студентів 4 курсу денного відділення та заліково-екзаменаційна сесія і оглядові лекції для студентів заочного відділення. Відповідні розклади сесій шукайте у розділі "Розклад занять та консультацій". Для студентів денного відділення (групи УФКС-116, УФКС-126, УФКС-136_под і УФКС-118сп) сесія триватиме по 24.04.2020 р., для студентів заочної форми навчання (групи УФКСз-116, УФКСз-126_под, УФКСз-118сп) заліково-екзаменаційна сесія та оглядові лекції триватимуть по 29.04.2020 р. Будьте уважні! Через запровадження карантину всі залікові заходи та заняття відбуватимуться у дистанційній формі. Загальні збори для студентів заочного відділення відбудуться у вигляді відео-конференції на платформі ZOOM 21.04.2020 о 9:00. Ідентифікатор конференції: 4 525 860 414
 

До уваги здобувачів вищої освіти, студентів 1, 2, 4 курсів та магістрів кафедри УФКС!

У розділі "Розклад занять та консультацій" оновлено інформацію стосовно організації та графіку роботи за навчальними дисциплінами на час продовдження карантину до 24 квітня 2020 року. Рекомендуємо ознайомитися з наданою інформацією та відповідально поставитися до виконання планів навчальної роботи в умовах використання дистанційних технологій навчання!
Бажаємо Вам здоров'я та успіхів у навчанні! Слідкуйте за інформацією на спеціалізовних ресурсах кафедри та університету, а також у соціальних мережах!

До уваги здобувачів вищої освіти, студентів кафедри УФКС!
На виконання наказу ректора НУ "Запорізька політехніка" від 01.04.2020 р. "Про додаткові заходи з організації освітнього процесу в умовах продовження загальнонаціонального карантину", акцентуємо увагу всіх здобувачів вищої освіти на необхідності чіткого виконання кожним здобувачем індивідуального навчального плану, розробленого на основі відповідної освітньої програми та навчального плану з урахуванням особливостей організації освітнього процесу на період карантину з використанням дистанційних технологій навчання, та нагадуємо про необхідність відповідально поставитися до виконання планів навчальної роботи і контролю за дотриманням графіку виконання відповідних тематичних модулів, індивідуальних завдань, тощо. Найближчим часом буде розповсюджено інформацію що до можливості та порядку використання здобувачами вищої освіти кафедри УФКС системи дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка" http://moodle.zntu.edu.ua/ за відповідними обліковими записами. Нагадуємо також, що під час самостійної роботи здобувачі вищої освіти мають можливість цілодобового доступу до інформаційних електронних ресурсів наукової бібліотеки НУ "Запорізька політехніка" за допомогою спеціалізованих сервісів: Електронний каталог: http://library.zntu.edu.ua:8081/lib2web/DocSearchForm ; Електронна бібліотека: http://library.zntu.edu.ua/ ; Електронний інституційний репозитарій: http://eir.zp.edu.ua/ ; Електронна доставка документів: http://library.zntu.edu.ua/edd_mba.html ; Електронна доставка документів: http://library.zntu.edu.ua/virtual_dovidka.html
Бажаємо Вам здоров'я та успіхів у навчанні! Слідкуйте за інформацією на спеціалізовних ресурсах кафедри та університету, а також у соціальних мережах!
 

Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Освітня програма «Фізичне виховання» (PDF, 372 Kб)
 

Вітаємо Чередниченко Інну Анатоліївну з захистом кандидатської дисертації!
 
Колектив і керівництво кафедри управління фізичною культурою та спортом щиро вітає старшого викладача кафедри УФКС, заступника декана факультету з навчальної роботи Чередниченко Інну Анатоліївну з успішним захистом дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеню кандидата наук з фізичного виховання та спорту, що відбувся 12 квітня 2018 року! Бажаємо Вам подальших успіхів, нових звершень та наукових здобутків!

Вітаємо Мазіна Василя Миколайовича з захистом докторської дисертації!
 
Колектив і керівництво кафедри управління фізичною культурою та спортом щиро вітає доцента кафедри УФКС Мазіна Василя Миколайовича з успішним захистом дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеню доктора педагогічних наук! Бажаємо Вам подальших успіхів, нових звершень та наукових здобутків!

Представники кафедри УФКС пройшли наукове стажування у Польщі
18 – 21 травня 2016 року в польському місті Бидгощі відбувся міжнародний науковий форум «Фестиваль науки-2016». В роботі фестивалю в складі української делегації прийняли участь представники кафедри управління фізичної культури і спорту факультету УФКС Запорізького національного технічного університету. Декан факультету УФКС Ірина Вікторівна Пущина та доценти кафедри УФКС Людмила Вікторівна Шуба та Марина Сергіївна Буренко виступили з доповідями на засіданнях секцій та мали змогу відвідати лекції майстер-класи, передбачені програмою «Фестивалю науки». Представники кафедри мали змістовну бесіду з ректором Інституту економіки міста Бидгоща (Wy?sza Szko?a Gospodarki w Bydgoszczy) професором Веславом Ольшевським (Wies?aw Olszewski) та деканом факультету прикладних досліджень доктором Маріушем Барчаком (Mariusz Barczak). Під час фестивалю українські делегати пройшли наукове стажування, ознайомилися зі структурою університету, програмами підготовки фахівців з фізичного виховання та спорту і фізичної реабілітації, відвідали аудиторії та бази підготовки Інституту здоров’я та фізичної культури, лабораторії фізіотерапії Академічного медичного центру міста Бидгоща. Під час роботи в рамках конференції круглого столу «Міжнародні проекти та розвиток науки» представники кафедри  прийняли участь у дискусії з приводу перспектив розвитку взаємовідносин в галузі вищої освіти і наукових досліджень між Україною та Польщею. Були досягнені домовленості щодо подальшої співпраці в галузі наукової роботи та обміну досвідом в сфері підготовки фахівців фізичної культури та фізичної реабілітації.

Науковий рейтинг кафедр ЗНТУ
26 квітня 2016 року було оприлюднено науковий рейтинг кафедр університету, підрахований згідно наказу ректора ЗНТУ №90 від 29.02.2016 р. патентно-інформаційним відділом. Рейтинг визначався за п'ятьма параметрами, включаючи науково-педагогічний потенціал та підготовку науково-педагогічних кадрів, результативність освітньо-наукової діяльності, оприлюднення результатів наукової та науково-методичної діяльності, міжнародну наукову діяльність та забезпечення академічної мобільності, фінансову оцінку результатів наукової діяльності. Кафедра управління фізичною культурою та спортом отримала загальне 14 місце у вказаному рейтингу (з 59-и) і посіла першу сходинку рейтингу за показником І2 (результативність освітньо-наукової діяльності). Варто також відзначити, що кафедра управління фізичною культурою та спортом отримала найвищий сумарний рейтинг серед інших кафедр факультету УФКС. Вітаємо колектив кафедри з трудовими досягненнями та сподіваємося, що зусиллями керівництва, викладачів та співробітників кафедри, в наступному році вдасться підвищити ефективність і показники роботи кафедри. 

Представники кафедри УФКС пройшли наукове стажування у Польщі
18 – 21 травня 2016 року в польському місті Бидгощі відбувся міжнародний науковий форум «Фестиваль науки-2016». В роботі фестивалю в складі української делегації прийняли участь представники кафедри управління фізичної культури і спорту факультету УФКС Запорізького національного технічного університету. Декан факультету УФКС Ірина Вікторівна Пущина та доценти кафедри УФКС Людмила Вікторівна Шуба та Марина Сергіївна Буренко виступили з доповідями на засіданнях секцій та мали змогу відвідати лекції майстер-класи, передбачені програмою «Фестивалю науки». Представники кафедри мали змістовну бесіду з ректором Інституту економіки міста Бидгоща (Wy?sza Szko?a Gospodarki w Bydgoszczy) професором Веславом Ольшевським (Wies?aw Olszewski) та деканом факультету прикладних досліджень доктором Маріушем Барчаком (Mariusz Barczak). Під час фестивалю українські делегати пройшли наукове стажування, ознайомилися зі структурою університету, програмами підготовки фахівців з фізичного виховання та спорту і фізичної реабілітації, відвідали аудиторії та бази підготовки Інституту здоров’я та фізичної культури, лабораторії фізіотерапії Академічного медичного центру міста Бидгоща. Під час роботи в рамках конференції круглого столу «Міжнародні проекти та розвиток науки» представники кафедри  прийняли участь у дискусії з приводу перспектив розвитку взаємовідносин в галузі вищої освіти і наукових досліджень між Україною та Польщею. Були досягнені домовленості щодо подальшої співпраці в галузі наукової роботи та обміну досвідом в сфері підготовки фахівців фізичної культури та фізичної реабілітації.

Науковий рейтинг кафедр ЗНТУ
26 квітня 2016 року було оприлюднено науковий рейтинг кафедр університету, підрахований згідно наказу ректора ЗНТУ №90 від 29.02.2016 р. патентно-інформаційним відділом. Рейтинг визначався за п'ятьма параметрами, включаючи науково-педагогічний потенціал та підготовку науково-педагогічних кадрів, результативність освітньо-наукової діяльності, оприлюднення результатів наукової та науково-методичної діяльності, міжнародну наукову діяльність та забезпечення академічної мобільності, фінансову оцінку результатів наукової діяльності. Кафедра управління фізичною культурою та спортом отримала загальне 14 місце у вказаному рейтингу (з 59-и) і посіла першу сходинку рейтингу за показником І2 (результативність освітньо-наукової діяльності). Варто також відзначити, що кафедра управління фізичною культурою та спортом отримала найвищий сумарний рейтинг серед інших кафедр факультету УФКС. Вітаємо колектив кафедри з трудовими досягненнями та сподіваємося, що зусиллями керівництва, викладачів та співробітників кафедри, в наступному році вдасться підвищити ефективність і показники роботи кафедри. 

Науково-практична конференція "Тиждень науки-2016"
22 квітня 2016 року в рамках щорічної науково-практичної конференції викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів ЗНТУ "Тиждень науки-2016" відбулося засідання секції "Cучасні технології удосконалення фізичної підготовленості різних верств населення" кафедри управління фізичною культурою та спортом факультета УФКС. Було заслухано загалом 23 доповіді, в тому числі: 11 доповідей викладачів та наукових співробітників кафедри, 1 доповідь запрошеного науковця, а також 11 доповідей студентів - спеціалістів та магістрів кафедри УФКС. За результатами роботи секціі подано матеріали до публікації у збірнику тез матеріалів конференції "Тиждень науки-2016" Запорізького національного технічного університету.