Ви є тут

Головна

"Ютюб-інновації на кафедрі технології машинобудування"

На кафедрі технології машинобудування одного з престижних університетів міста, НУ «Запорізька політехніка», розпочалася справжня освітня революція. Студенти та викладачі спільно створили ютюб-канал, який став справжнім джерелом знань та джерелом натхнення для всіх, хто захоплений світом машинобудування.

 

 

Ця ідея народилася з бажання зробити навчання на кафедрі більш доступним, цікавим та привабливим для студентів. Адже давно відомо, що ніщо так не вчить, як практика та візуалізація. Саме тому студенти та викладачі вирішили створити канал, де можна було б насолоджуватися лекціями, практичними заняттями та навіть захоплюючими відеороликами про технологію машинобудування.

На каналі представлено лекції з основних предметів кафедри технології машинобудування, де викладачі діляться своїми знаннями та досвідом. Студенти можуть дивитися та переглядати відео в будь-який зручний для них час, роблячи навчання гнучкішим. До того ж, на каналі розміщуються відео з практичними, лабораторними роботами, що дозволяє студентам навчатись онлайн.

Але це не все. Канал також пропонує цікаві відеоролики про сучасні технології машинобудування. Тут можна дізнатися про останні досягнення в галузі обробки металів різанням, адитивні технології та інші інноваційні методи виробництва. Студенти можуть знайти на каналі не лише актуальну інформацію, а й джерело натхнення для майбутніх досліджень та проектів.

Ютюб-канал на кафедрі технології машинобудування став справжньою інновацією, що поєднує студентів та викладачів у загальному прагненні до знань та розвитку. І він продовжує розвиватися, пропонуючи все цікавіший і корисніший контент для всіх, хто цікавиться світом машинобудування.

https://www.youtube.com/@user-pm3rd3kd9u


ВІТАЄМО!

21 лютого відбулась урочиста церемонія

вручення дипломів нашим випускникам-магістрам.

Випускники кафедри отримали дипломи чим зробили перший важливий крок у напряму втілення своїх професійних мрій.

Випускників-магістрів привітали ректор НУ «Запорізька політехніка», декан машинобудівного факультету та викладачи кафедри.

Ми пишаємось нашою молоддю, завжди чекаємо наших випускників у гості, раді перспективам майбутньої співпраці та запрошуємо продовжувати свій науковий шлях у Запорізькій політехніці.

 


ВІТАЄМО

переможців Всеукраїнського творчого конкурсу

студентських наукових робіт

«Процеси та обладнання машинобудівних виробництв»

ст. гр. М-112м

Карамушку Дарію Романівну та Кушніра Євгенія Віталійовича

Диплом І ступеня

Тема "Дослідження коливань, які виникають при кінцевому фрезеруванні, та їх вплив на формування обробленої поверхні"

Науковий керівник:

Дядя Сергій Іванович, зав. кафедри. ТМБ канд. тех. наук, доцент

 

ВІТАЄМО!!!

Комісарова О.О., ст. гр. М-122м,

1 місце в університетському конкурсі

студентських наукових робіт 2023/2024 н. р.;

Секція: «Машинобудування»

Тема:«Постобробка деталей методом фрезерування на верстаті з ЧПК після FDM–друку».

Керівник доц. Пухальська Г.В.

Мельникову М.О., ст. гр. М-112м,

2 місце в університетському конкурсі
студентських наукових робіт 2023/2024 н. р.
Секція: «Машинобудування»
Тема: «Оптимізація режимних параметрів FDM друку для забезпечення якості виготовлення деталей з нейлону методом FDM друку».
Керівник: ст. викл. Тумарченко Л.О.

7 листопада 2023 р., на кафедрі технології машинобдування, 

проведено університетську студентську олімпіаду

Переможцями стали:

І місце - Ілля Михайлович Амаєв, студент гр. М-121сп,

науковий керівник Вишнепольський Євген Валерійович, доцент кафедри ТМБ

ІІ місце - Сергій Максимович Долінний, студент гр. М-121сп, 

науковий керівник Вишнепольський Євген Валерійович, доцент кафедри ТМБ

ІІІ місцеІрина Сергіївна Польнікова, студентка гр. М-710, 

Сахнюк Наталя Василівна, доцент кафедри ТАД

 

November 23 - 25, 2023   

викладачі кафедри  Pavlo TryshynSergiy Dyadya, Olena Kozlova   прийняли участь у VІ International

Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2023.

Тема доповіді "About cut thickness in vibration tracking cutting"

 

 

 October 16 - 19, 2023   

викладачі кафедри  Pavlo Tryshyn, Natalia Honchar, Eduard Kondratiuk, Michael Grebennikov and Natalia Myronova   прийняли участь в міжнародній конференції  International Conference on Advanced Mechanical and Power Engineering (CAMPE-2023),  Kharkiv, Ukraine

Тема доповіді "Improving Aircraft Engine Compressor Blade Finishing"

https://www.youtube.com/watch?v=PvfPWIob1C8


 

 

У період з 5 по 8 вересня 2023 року

колектив кафедри "Технологія машинобудування" мав честь взяти участь у міжнародній конференції InterPartner 2023, що проходила у м. Одеса.

Цей захід було організовано з метою сприяння науково-дослідній діяльності, активізації обміну науковою інформацією між дослідниками, розробниками, інженерами, студентами та практиками, що працюють у різних частинах світу.

Наші дослідники представили доповідь, присвячену закономірностям коливань при точенні та кінцевому фрезеруванні. Головною метою даного дослідження було визначення закономірностей впливу різних видів вібрацій при точенні та кінцевому фрезеруванні з метою визначення пріоритетних видів вібрацій залежно від способів обробки. У ході дослідження виявлено закономірності дії різних видів коливань при різанні. Ці закономірності допоможуть надалі розуміти вплив коливань на процес обробки матеріалу. Дослідження також виявило, що можливість розвитку різних видів коливань залежить від часу різання. Це важливе знання дозволяє більш ефективно керувати процесом обробки та запобігати небажаним коливанням. При подальших дослідженях нашої кафедри планується глибше вивчити вплив на динамічні властивості технологічної системи та амплітуду супутніх ним вільних коливань режимів різання та геометрії інструменту. Це дозволить покращити технології обробки матеріалів та підвищити якість виробництва у машинобудуванні.

Важливо, що матеріали, представлені на конференції, будуть передані до бази даних SCOPUS та інших індексуючих служб. Це забезпечить більш широке поширення та впізнаваність результатів наших досліджень у світовому науковому співтоваристві.

Участь у конференції InterPartner 2023 була успішною, і наші дослідники сподіваються на подальший розвиток цієї важливої галузі знань. Ми дякуємо організаторам та учасникам конференції за можливість ділитися нашими дослідницькими досягненнями та сподіваємось на продуктивну співпрацю в майбутньому.

 

 

 

Звіт старшого викладача

Тришина П.Р. про візит до

Кардіффського університету

 

Під час стажування у Кардіффському університеті мені вдалося краще ознайомитися з інфраструктурою університету та лабораторним обладнанням. Особлива увага була приділена методиці викладання, яка наголошує на важливості практичного досвіду та самостійної роботи студентів. Я ознайомився з принципами вищої освіти у Великій Британії, що акцентують на індивідуальному підході до кожного студента та розвитку критичного мислення.

Одним з ключових моментів було вивчення структури освіти в університеті. Я отримав інформацію про вимоги та навчальні плани з програм бакалаврату, магістратури та аспірантури. Це допомогло мені краще зрозуміти процес становлення фахівця в обраній галузі та ті можливості наукової та професійної кар'єри, які відкриваються перед випускниками.

Загалом, зустрічі з колегами з Великої Британії значно збагатили мій досвід та дозволили отримати більш повне уявлення про наукові дослідження, інженерні розробки та освітні підходи у Кардіффському університеті. Цей досвід стане натхненням та цінними знаннями в моїй подальшій професійній діяльності та освітній роботі в Україні.

Важливим аспектом мого стажування стало здобуття навичок викладання іноземним студентам, для яких англійська мова не є рідною. Цей досвід став значущим кроком у розвитку моєї професійної компетенції. Я усвідомив, наскільки важливо вміти чітко і зрозуміло пояснювати складні теми,

Загалом, стажування в Кардіффському університеті виявилося надзвичайно цінним та пізнавальним. Воно не лише допомогло мені розширити свої знання в галузі машинобудування, а й надало унікальну можливість зануритися в атмосферу британської вищої освіти та наукових досліджень. Отриманий досвід та контакти з викладачами залишаться важливими ресурсами для мого майбутнього навчання та кар'єри.

 

 


 

 

ВІДОМОСТІ

про самооцінювання освітньої програми

 

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 

"ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ" 

МАГІСТР 2023-24 р.

 

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 

"ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ" 

БАКАЛАВР  2023-24 р.

 

ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА

третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

 

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 

"ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ"

БАКАЛАВР 2022-23 р.

 

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 

"ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ" 

МАГІСТР 2022 р.

Шановні стейкхолдери, академічна спільнота, студентство!

Просимо вас прийняти участь в обговоренні проєкту ОПП "Технології машинобудування" на 2022/2023 н.р. 

Ваші побажання та рекомендації щодо покращення освітньо-професійних програм Ви можете надсилати на електронну адресу kafedra_tmb@zp.edu.ua , gonchar@zp.edu.ua

Контактні телефони у разі виникнення запитань: +380(61)7698387 та +380(61)7642429

 

"ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ"

БАКАЛАВР 2021 р.

 

"ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ"

МАГІСТР 2021 р.

 

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА

"ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ"

БАКАЛАВР 2020 р.