Ви є тут

Головна
 • Грудень 2019

1. Досягнення наших студентів: студентка групи РТ-819м Матвейчук Олена Валеріївна посіла почесне ІІІ місце у першому турі у Всеукраїнському конкурсі на кращу студентську наукову роботу 2019/2020 н.р. у секції "Радіоелектроніка та комунікації" з темою роботи: " Захист комп’ютера від несанкціонованого доступу шляхом використання методів штучних нейронних мереж" під керівництвом доцента кафедри захисту інформації Воскобойника Володимира Олександровича Щиро вітаємо і бажаємо подальшої плідної співпраці!

 • Квітень 2019

1. Досягнення наших студентів: студенти груп РТ-714, РТ-814  Гайтота Євгенія Валентинівна (диплом ІІІ ступеня Міністерства освіти і науки, почесна грамота за ІІІ місце з дисципліни "Управління інформаційною безпекою", почесна грамота за ІІІ місце з дисципліни "Прикладна криптологія"), Чуницька Вікторія Володимирівна Розумовський Кирило Ігорович (почесна грамота за ІІІ місце в груповому заліку) під керівництвом доцента кафедри захисту інформації Неласої Ганни Вікторівни прийняли активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Кібербезпека", яка проходила в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна. Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

 • Квітень 2018

1. Досягнення наших студентів: студентка групи РТ-813 Литовка Тетяна Василівна ( диплом ІІІ ступеня ступеня Міністерства освіти і науки) під керівництвом доцента кафедри захисту інформації Щекотихіна Олега В’ячеславовича  прийняла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018  навчальному році за спеціальністю "Кібербезпека", який проходив у НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського". Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

2. Досягнення наших студентів: студенти груп РТ-714, РТ-814  Розумовський Кирило Ігорович (диплом ІІІ ступеня Міністерства освіти і науки, почесна грамота за ІІІ місце з дисципліни "Управління інформаційною безпекою", почесна грамота за ІІІ місце з дисципліни "Прикладна криптологія"), Чуницька Вікторія Володимирівна (почесна грамота за ІІ місце з дисципліни "Управління інформаційною безпекою"), Гайтота Євгенія Валентинівна під керівництвом старшого викладача кафедри захисту інформації Нікуліщева Геннадія Ігоровича прийняли активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Кібербезпека", яка проходила в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна. Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

 • Липень 2017

1. Досягнення наших студентів: студенти групи РТ-815 у складі двох команди  ZNTU_Crutch_Stackers: Грицев Владислав Ігорович, Войтіх Максим Ігорович, Брусенський Владислав Романович прийняли активну участь у Дванадцятій відкритій міжнародній студентській олімпіаді з програмування ім. С.О. Лебедева та В.М. Глушкова «KPI-OPEN 2017», яка проходила у Київському політехнічному інститут ім. Ігоря Сикорського. Тренер Неласа Ганна Вікторівна,  доцент кафедри захисту інформації. Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

 • Травень 2017

1. Досягнення наших студентів: студент групи РТ-712 Таган Дмитро Андрійович виконував дипломний проект "Розробка КСЗІ типового робочого місця АС-1 четвертої категорії на базі «Гриф»" на замовлення Управління Держспецзвязку в Запорізькій області. Результати роботи мають практичну цінність і будуть використовуватись при розгортанні захищених систем в регіоні та при здійсненні методичного супроводження органів деожавної влади. Науковий керівник Лізунов Сергій Іванович, професор кафедри захисту інформації. Щиро вітаємо студента та його керівника і бажаємо подальших перемог!

2. Досягнення наших студентів: студентка групи РТ-712 Ігнатенко Катерина Валеріївна виконувала дипломний проект "Розробка КСЗІ типового робочого місця АС-1 четвертої категорії на базі «Лоза-1»"  на замовлення Управління Держспецзвязку в Запорізькій області. Результати роботи мають практичну цінність і будуть використовуватись при розгортанні захищених систем в регіоні та при здійсненні методичного супроводження органів деожавної влади. Науковий керівник Лізунов Сергій Іванович, професор кафедри захисту інформації. Щиро вітаємо студентку та їх керівника і бажаємо подальших перемог!

 • Квітень 2017

1. Досягнення наших студентів: студенти групи РТ-813  Литовка Тетяна Василівна, Яцький Олег Віталійович , Антонюк Максим Андрійович прийняли активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі "Інформаційна безпека", яка проходила в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна. Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

 • Березень 2017

1. Досягнення наших студентів: студентка Лех Вікторія Олександрівна (група РТ-812м) прийняла активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з спеціальності "Кібербезпека" 2016/2017 н.р., який проходив в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. Науковий керівник Козіна Галина Леонідівна, доцент кафедри захисту інформації. Щиро вітаємо студентку та її керівника і бажаємо подальших перемог!

2. Досягнення наших студентів: студент групи РТ-813 Дьяченко Антон Володимирович прийняв участь в дев’ятому міжнародному ІТ-чемпіонаті "Золотий байт", що організує Комп’ютерна академія "ШАГ" та посів призове ІІ місце в номінації "Startup challenge" регіонального туру в м. Запоріжжі з проектом "Стартап в області інтернет речей: FRIENDS REMINDER". Науковий керівник Неласа Ганна Вікторівнадоцент кафедри захисту інформації. Щиро вітаємо студента та його керівника і бажаємо подальших перемог!

3. Досягнення наших студентів: студенти групи РТ-814 Гуменяк Данило Вадимович, Убоженко Сергій Сергійович, Москаленко Владислав Ігорович прийняли активну участь в дев’ятому міжнародному ІТ-чемпіонаті "Золотий байт", що організує Комп’ютерна академія "ШАГ" в номінації "Startup challenge" регіонального туру в м. Запоріжжі з проектом "Сервіс міськіх заходів WIG (Where am I going?)". Науковий керівник Неласа Ганна Вікторівнадоцент кафедри захисту інформації. Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

4. Досягнення наших студентів: студенти групи РТ-815 у складі двох команд  ZNTU_Crutch_Stackers: Грицев Владислав Ігорович, Войтіх Максим Ігорович, Коба Богдан Сергійович та ZNTU_ViV: Матвейчук Олена Валеріївна, Брусенський Владислав Романович, Безрук Єгор Анатолійович прийняли активну участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM ICPC 2017, яка проходила у Запорізькому національному університеті. Тренер Неласа Ганна Вікторівна,  доцент кафедри захисту інформації. Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

 • Квітень 2016

1. Досягнення наших студентів: студенти Лех Вікторія Олександрівна (група РТ-812), Литовка Тетяна Василівна (група РТ-813), Яцький Олег Віталійович (група РТ-813) під керівництвом доцента кафедри захисту інформації Неласої Ганни Вікторівни прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі "Інформаційна безпека", яка проходила в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, де посіли призове ІІІ командне місце. Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

 • Березень 2016

1. Досягнення наших студентів: студенти  у складі двох команд  ZNTU_Crutch_Stackers (група РТ-815): Грицев Владислав Ігорович, Войтіх Максим Ігорович, Коба Богдан Сергійович та ZNTU_Lavanda (група РТ-813): Литовка Тетяна Василівна, Яцький Олег Віталійович, Хвостенко Андрій Іванович прийняли активну участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM ICPC 2016, яка проходила у Запорізькому національному університеті. Тренер Неласа Ганна Вікторівна,  доцент кафедри захисту інформації. Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

 • Грудень 2015

1. Досягнення наших студентів: студентка Панкова Тетяна (група РТ-712) взяла участь у Всеукраїнському конкурсі на кращу студентську наукову роботу 2015/2016 н.р. з роботою «Криптографічний протокол захисту інформації в радіоканалах БПЛА з використанням асиметричних алгоритмів» ( науковий керівник Лізунов Сергій Іванович, професор кафедри захисту інформації) де посіла призове ІІ місце. Щиро вітаємо студентку та її керівника і бажаємо подальших перемог!

 • Березень 2014

1. Досягнення наших студентів:       Читати про це на головній сторінці сайту ЗНТУ       26-27 березня 2014 р. студенти університету Андрій Гальченко (РТ-710), Андрій Тверденко (РТ-719) взяли участь у підсумковій конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Інформаційна безпека», який проводився Національним університетом «Львівська політехніка». Андрій Тверденко виступив у секції «Системи технічного захисту інформації» з доповіддю на тему «Розробка оптичного детектору пристроїв прихованого відеоспостереження» (науковий керівник – Корольков Роман Юрійович, старший викладач кафедри захисту інформації) і був нагороджений Грамотою за кращу реалізацію. Дипломом ІІІ ступеня конкурсна комісія нагородила Андрія Гальченка за доповідь на тему «Спосіб ідентифікації типу нелінійності дефектів дротових ліній зв'язку» (науковий керівник – Гулін Олексій Сергійович, асистент кафедри захисту інформації).       Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

2. Досягнення наших студентів:      Читати про це на головній сторінці сайту ЗНТУ       12-13 березня 2014 р. четверо студентів нашого університету (Сергій Шадрін, група РТ-919, Валентин Галкін, група РТ-810, Андрій Гребінь, група РТ-810 і Оксана Сеник, група МТУ-230) під керівництвом Бєлікова Дениса Вікторовича, асистента кафедри захисту інформації, брали участь в очному турі Південно-Східного регіону Міжнародної олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe 2013/2014». За підсумками участі в цьому етапі олімпіади Сергій Шадрін посів ІІ місце.       Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

3. Досягнення наших студентів: студенти  групии РТ-814 у складі команди  ZNTU_TheStrangers: Гуменяк Данило Вадимович, Убоженко Сергій Сергійович, Білоцерковський Євгеній Олександрович, Сизоненко Дмитро Олександрович прийняли активну участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM ICPC 2015, яка проходила у Запорізькому національному університеті. Тренер Неласа Ганна Вікторівна,  доцент кафедри захисту інформації. Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

 • Травень 2013

1. ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ КАФЕДРАЛЬНОЇ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ ЗА 2012-2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК   Завантажити

 • Квітень 2013

18.04 - о 13-30 на кафедрі буде проведено конференцію "Тиждень науки ЗНТУ". Запрошуються всі бажаючі !