Ви є тут

Головна

Наукові школи

За період 2004-2017р. аспірантурою керували проф. Яценко В.К., проф. Богуслаєв В.О.,

проф. Внуков Ю.М.

Напрями наукових досліджень

На кафедрі виконувались такі держбюджетні теми:

ДБ 01213 «Комплексна розробка інтегрованих технологій підвищення якості виготовлення деталей відповідального призначення шляхом зменшування вібрацій при різних видах обробки»;

ДБ 01216 «Розробка технологічних прийомів пригнічення вібрацій при обробці різанням тонкостінних елементів деталей авіаційних газотурбінних двигунів».

Також, на кафедрі виконувались госпдоговірні науково-дослідні роботи:

«Дослідження та вибір міжлопаточних сумішей, що застосовуються для фрезерування лопаток моноколіс ГТД»;

«Розробка рекомендацій по удосконаленню технології підготовки та нанесення в’язкопружного середовища на моно колеса ГТД для фінішного фрезерування лопаток»;

01212 «Дослідження причин збудження коливань при різноманітних видах обробки різанням та визначення засобів їх ефективного гасіння»;

01215 «Розробка технологічних прийомів пригнічення вібрацій при обробці різанням тонкостінних елементів деталей авіаційних газотурбінних двигунів».

Наукова робота зі студентами

У 2013 р. студент гр. М-118 Дядя Є.С. зайняв друге місце в університетському конкурсі кращих наукових робіт в сфері технічних наук.

Студент гр. М-119 Концур Я.О. зайняв 1 місце на всеукраїнській олімпіаді з тримірного моделювання у м. Краматорськ.

У 2014р. студент гр. М-110 Деменко Д.М. зайняв третє місце в університетському конкурсі кращих наукових робіт в сфері технічних наук. 

У листопаді 2015р. студентка гр. М-111м Черновол Н.М зайняла 1 місце в університетському конкурсі кращих наукових робіт в сфері технічних наук.

У квітні 2016 року студентка гр.М-121м Черновол Н.М. (науковий керівник Козлова О.Б.) зайняла перше місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт у галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудуванні», м. Житомир. З жовтня 2016 року проходила стажування у Бельгійському католичному університеті KU Leuven, де підготувала та захистила магістерську роботу з програмування постпроцесорів для високошвидкісного фрезерування. У 2017 році у тому ж навчальному закладі проходив стажування студент гр. М-122м Стариков В. 

Студент гр. М-112 Перевала Г.А. зайняв 1 місце на всеукраїнській олімпіаді з «Технології машинобудування» в м.Одеса в номінації «Використання САПР».

Студент гр. М-122 Плевака К.С. (керівник Гончар Н.В.) у листопаді 2016р. брав участь у конкурсі на кращу наукову студентську роботу та посів третє місце.

У 2017р. участь у конкурсі кращих наукових робіт брали участь студенти гр. М-114 Лелях І. та Колодяжний В., гр. Мз-113 Шерстюк Ю., гр. Мз112м – Кудрицька І.