Індивідуальна освітня траєкторія

Студенти мають можливість вибору освітніх компонентів під час формування індивідуальної траєкторії навчання з галузевого каталогу вибіркових дисциплін. Наприклад, фахівці‑професіонали ТОВ «Інфоком ЛТД», що мають великий досвід впровадження систем автоматизації та безпілотних та робототехнічних систем, запропонували нові ОК до галузевого та кафедрального каталогів вибіркових дисциплін, які враховують галузевий та регіональний контекст.

Згідно п.2.7 «Положення про організацію освітнього процесу НУ «Запорізька політехніка» (https://zp.edu.ua/uploads/dept_nm/Polozhennia_pro_orhanizatsiyu_osvitnoho_protsesu.pdf), формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів забезпечується через:

1. Вибір навчальних дисциплін і формування індивідуальних навчальних планів (ІНП) згідно з «Положенням про порядок вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти НУ «Запорізька політехніка» (https://zp.edu.ua/uploads/dept_nm/Nakaz_N252_vid_29.06.21.pdf). ІНП формується з дотриманням структури та змісту ОНП  із включенням до нього ОК, з урахуванням вимог щодо переліку навчальних дисциплін, які мають бути вивченими раніше, необхідних компетентностей та результатів навчання. До індивідуального вибору студента належать дисципліни, які за часткою кредитів ЄКТС складають не менше 25% від загального обсягу ОНП.

2. Сприяння академічній мобільності здобувачів освіти, яке регламентоване «Порядком реалізації права на академічну мобільність учасників освітнього процесу НУ «Запорізька політехніка» (https://zp.edu.ua/uploads/pubdocs/2022/Nakaz_N210_vid_28.06.22.pdf).

3. Визнання результатів, здобутих через неформальну та інформальну освіти відповідно до «Положення про порядок визнання в НУ «Запорізька політехніка» результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти, (https://zp.edu.ua/uploads/pubdocs/2022/Nakaz_N130_vid_16.05.22.pdf).

4. Визнання результатів попереднього навчання (п.5.4 «Положення про організацію освітнього процесу НУ «Запорізька політехніка»).

5. Можливість вибору бази практики, тем курсових проєктів та випускних кваліфікаційних робіт здобувачами («Положення про організацію освітнього процесу НУ «Запорізька політехніка», «Положення про проведення практики студентів Національного університету «Запорізька політехніка» https://zp.edu.ua/uploads/dept_nm/Polozhennia_pro_praktyku_studentiv.pdf)»

Календар подій

Червень 2026
Вересень 2026
Червень 2026
Травень 2026
Квітень 2026
Березень 2026
Лютий 2026
Січень 2026
Грудень 2025
Листопад 2025
Жовтень 2025
Вересень 2025
Серпень 2025
Липень 2025
Червень 2025
Травень 2025
Квітень 2025
Березень 2025
Лютий 2025
ЧЕР 05 Пт
Традиційний форум «Дні освітнього лідерства»
Незламний Хаб «Титан» (вул. Перемоги, 131) + ZOOM
ЧЕР 12 Пт
Завтра
Практикум з розвитку креативності «Виходь за рамки»
11:00
ЧЕР 15 Пн
Наступного тижня
Додаткові бали до рейтингу за участь у науково-інноваційній діяльності
ЧЕР 19 Пт
Наступного тижня
Літня медіашкола НУ «Запорізька політехніка»
ЧЕР 22 Пн
Скоро
Матеріальна підтримка обдарованої молоді м. Запоріжжя у ІІ півріччі 2026 року
ЧЕР 22 Пн
Скоро
Конкурс з відбору учасників для участі в німецько-українській літній школі
ЧЕР 28 Нд
Скоро
Запрошуємо взяти участь у спеціалізованому навчальному курсі від Аргонської національної лаборато...
ЧЕР 09 Вт
Психологічний практикум «Мій шлях до мети»
вулиця Незалежної України, 40
ЧЕР 09 Вт
Академія якості освіти
ЧЕР 07 Нд
Стипендіальна дослідницька програма NADIYA 2026: гранти на короткострокову наукову мобільність у ...
ЧЕР 05 Пт
Форум «Дні освітнього лідерства»: молодіжна секція
Молодіжний хаб «FREETIME»(вул. Університетська (Жуковського) 64, аудиторія 16а) + ZOOM
ЧЕР 05 Пт
Форум «Дні освітнього лідерства». Панельна дискусія 2: Наукова діяльність університету в нових ре...
Незламний Хаб «Титан» (вул. Перемоги, 131) + ZOOM
ЧЕР 05 Пт
Форум «Дні освітнього лідерства». Панельна дискусія 1: «Освітня діяльність: якість, гнучкість і н...
Незламний Хаб «Титан» (вул. Перемоги, 131) + ZOOM
ЧЕР 05 Пт
Онлайн-лекція «Насоси Dab та рішення як для побуту, так і для промисловості від “Енергії во...
ЧЕР 05 Пт
Молодіжна секція форуму «Дні освітнього лідерства»
молодіжний хаб «FREETIME»(вул. Університетська (Жуковського) 64, аудиторія 16а) + ZOOM