25 червня відбулась екскурсія для дітей осередку «Змістовно» від ГО «Доречні» до НУ «Запорізька політехніка».

У Музеї історії технічного прогресу ми розповіли про створення університету та показали старовинні винаходи. Діти побачили один з перших випущених запорожців та з радістю посиділи за його кермом.

Кафедра електроприводу та автоматизації промислових установок продемонструвала дітям сучасні системи автоматики, які застосовуються у сфері обслуговування, промисловості та аграрній галузі. Їм сподобалось випробовувати ручний та автоматичний режими роботи сортувальних станцій, спостерігати за системою контролю рівня рідини, автоматичною моделлю автомийки та SMART-теплицею. Учні також здобули перші навички пілотування квадрокоптерів.

В інжиніринговій школі «Noosphere» діти дізналися про інноваційні космічні розробки, особливості друку на 3D-принтері та зрозуміли, як відбувається процес розробки моделей від ідеї до готового пристрою.

Студентське самоврядування провело майстер-клас з квілінгу, де діти зробили свою власну картину.

Запорізька політехніка завжди вкрита для допитливої молоді!