25 червня відбулась екскурсія для дітей Енергодарського хабу кафедрою електроприводу та автоматизації промислових установок НУ «Запорізька політехніка».

Діти власноруч керували моделями сортувальних станцій, автоматичною автомийкою, SMART-теплицею та лабораторним стендом для вивчення пневмоавтоматики.

Викладачі Дитячо-юнацького наукового університету провели заняття з робототехніки, під час якого діти познайомились з можливостями програмування робо-карів Micro:bit та розробки найпростіших ігор на базі цього обладнання. Навички програмування у середовищі Scratch допомогли опанувати спеціалізовані команди для програмування квадрокоптерів. Неабияке захоплення викликала можливість відчути доповнену реальність у VR-окулярах, де діти пілотували справжній літак.

Впевнені, враження від заняття незабаром стануть мотивацією для навчання у Запорізькій політехніці!