Ви є тут

Головна

2 листопада в актовій залі нашого університету відбулося свято на честь дня менеджера.

Офіційно це свято відзначається в ЗНТУ тільки 3 рік, і з кожним роком викладацький склад дивує оригінальністю конкурсів для студентів. Так, наприклад, в цьому році було 4 конкурси для студентів спеціальності менеджмент, за підсумками яких судді визначили переможців.

Відео-візитка, в якій студенти повинні були оригінально представити свою групу. Переможцем цього конкурсу журі обрало групу ФЕУ-515.

Інтелектуальний конкурс, на який виносилися питання на логіку, схожі з тими, що задають претендентам на посаду співробітника в світовій корпорації Google.

Конкурс на найоригінальніше селфі групи. Цей конкурс особливо сподобався студентам, в ньому навіть взяли участь викладачі, які із задоволенням погодилися допомогти студентам в ідеї для фото.

І конкурс, в якому учасники пояснювали відомі картини з боку менеджменту (наприклад, картина Сальвадора Далі «Постійність часу» група ФЕУ-516 інтерпретувала як ідею тайм-менеджменту в бізнесі, а група ФЕУ-514 пояснила знамениту картину В.Г. Перова «Трійка» як ідею боротьби молодого покоління нашої країни із труднощами у суспільстві. За підсумками цього конкурсу найбільш високу кількість балів набрала група ФЕУ-516.

На святі також були присутні абітурієнти, яких зацікавила спеціальність менеджмент, і які вирішили ознайомитися з нею ближче. Вони з цікавістю спостерігали за виступаючими і залишилися задоволені концертом. Чи не з меншим задоволенням дивилися і викладачі, найбільше їм сподобалися креативні відео-візитки, в яких, до речі, і вони самі брали участь, більш того, в одному з відео (ФЕУ-515) вони навіть танцювали!

За підсумками конкурсів судді визначили переможців:

1 місце - група ФЕУ-515

2 місце - група ФЕУ-516

3 місце - група ФЕУ-513

В кінці свята усі учасники конкурсу були запрошені на солодкий стіл, а першому курсу декан факультету економіки та управління Корольков Владислав Васильович урочисто вручив символічну залікову книжку.

День менеджера приніс і студентам, і викладачам, і абітурієнтам море позитивних емоцій, а також посприяв зміцненню дружніх зв'язків між групами та викладачами.

Анастасія Бойченко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ