Студенти електротехнічного факультету Богдан Рудім та Олександр Купченко взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science»-2023, на якому представили власні наукові дослідження за напрямом «Інформаційні технології, автоматизація, робототехніка». За підсумками рецензування робота студентів Запорізької політехніки отримала гідні 72,5 бали серед інших учасників з України, Німеччини, Оману, Алжиру, Литви, Індії, Сербії, Хорватії, Пакистану, Польщі, Грузії, Казахстану, Болгарії та Молдови.

Варто зазначити, що хлопці — постійні учасники студентського наукового гуртка «Мехатроніка», який діє на кафедрі електроприводу та автоматизації промислових установок під науковим керівництвом доцентів Олени Назарової та Володимира Осадчого. Підґрунтям для написання наукової роботи стала участь студентів у наукових конференціях, зокрема міжнародних. Були опубліковані результати досліджень мікропроцесорних систем керування рівнем рідини, які лягли в основу наукової роботи конкурсантів.

Студенти Запорізької політехніки впевнено виходять на міжнародні наукові заходи, адже прагнуть постійного розвитку та збагачення досвідом для розширення власного наукового простору та інтеграції у світові дослідницькі процеси. Вітаємо Богдана, Олександра та їх наукових керівників — Олену Сергіївну та Володимира Володимировича! Зичимо успіхів у подальших дослідженнях!