Наприкінці червня – на початку липня студенти Запорізького національного технічного університету, що знаходилися на стажуванні у Католицькому університеті Льовен за програмою кредитної мобільності Erasmus+ KA1, отримали сертифікати успішності поряд з іншими студентами, що навчались у Кампусі Де Наір.

Протягом семестру перед студентами виникали різні завдання, їм приходилось вирішувати різні виклики, пов'язані з різницею термінів навчання у ЗНТУ та КУ Льовен, різницею у підходах до виконання та оцінювання дипломних проектів, з визнанням результатів. На публічних захистах дипломних проектів були присутні від ЗНТУ професор кафедри програмних засобів Табунщик Г.В. та старший науковий співробітник ЗНТУ Гермашев А. Успішно захистили свої роботи студентка гр. КНТ-112м Марія Захарова (науковий керівник KU Leuven – Patrick Van Rymenant, науковий керівник у ЗНТУ – к.т.н., проф. Дубровін В.І.) та студентка гр. КН-412м Поліна Шинкаренко (наукові керівники від KU Leuven – Dr. Ing. Peter Arras, Prof. P. Kruth, науковий керівник від ЗНТУ – к.т.н., доцент, проф. каф. ПЗ Табунщик Г.В.).

Аспірантка кафедри програмних засобів О. Гладкова (Наукові керівники від KU LEUVEN: Dr. Ing. P. Pelgrims та D. Van Merode, науковий керівник від ЗНТУ к.т.н., доцент А.В. Пархоменко) крім наукових досліджень в рамках дисертаційної роботи також викладала курс «Smart Technology» для студентів університетського коледжу Томас Мор Мехелен-Антверпен, що підтверджується відповідним сертифікатом.

Ми пишаємося нашими студентами і аспірантами та бажаємо їм творчої наснаги у подальшій кар'єрі та навчанні.

Більш детальну інформацію про програму кредитної мобільності можна отримати за посиланням http://zntu.edu.ua/?q=node/1772. Бажаючих взяти участь у весінньому семестрі 2017-2018 навчального року просимо до 15 вересня 2017 року надіслати проф. каф. програмних засобів Табунщик Галині Володимирівні (galina.tabunshchik@gmail.com) та провідному фахівцю відділу міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами Дуйко Ларисі Миколаївні мотиваційний лист та рекомендаційний лист від керівника.