Ви є тут

Головна

Весна – найпрекрасніша пора року! Вона приносить із собою не тільки довгоочікуване тепло, а й чудовий університетський конкурс – «Студентська весна».

28.02.2014 в актовій залі Запорізького національного технічного університету відбувся концерт, учасниками якого були студенти факультетів Інституту управління і права. Організаторами його проведення були Покотило Яна, Байрамов Тамирлан, Тупіцина Анна та Соколова Ольга.

Праця та талант студентів були очевидними, адже кожен постарався показати, на що він здатен.

Виступаючих оцінював такий склад журі: голова профкому студентів Андрій Іванченко, директор ЦКДС Вікторія Комінова, завідуюча кафедрою ЗМП Катерина Бондарчук, керівник театру сучасної хореографії Сніжана Лободюк, сценарист Олег Зима, актор СТЕМу «Будильник» Вадим Брагуца, керівник студії КВН ЦКДС ЗНТУ Дар'я Білоцерковець. А також альтернативне журі, до складу якого увійшли студенти інших інститутів ЗНТУ: Катерина Шапка (ФТІ), Світлана Гриу (ЕГІ), Артем Селіванов (ІІРЕ), Валерія Мозгова (МІ).

На свято прийшло багато гостей, які із великим задоволенням аплодували та цим же підтримували учасників. Підготовка була наполегливою, і це видно із виступів. Студенти радували зал різнобарвними костюмами, хореографією та гарним вокалом. Чудовий український танок, інструментальна музика, сольні номери, акробати, пантоміма, виступ команди КВК «Порт 777» створили гостям веселий настрій та незабутні почуття. Також неперевершеним був фінал, який зібрав усіх учасників на сцені для завершення концерту.

В університеті був відкритий міні-музей, в якому було продемонстровано деякі студентські нагороди: кубки, грамоти, дипломи, медалі. Також була представлена фотовиставка студентки ЗНТУ. Відвідувачі із захопленням та гордістю спостерігали над досягненнями студентів.

Весна – пора кохання, і в цьому ж музеї також була присутня ця тематика. Під цією ж назвою був створений маленький куточок з різноманітними речами, які також принесли всі бажаючі студенти.

Юлія Цвітанська
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ