Головна » Студенту

Герб НУ «Запорізька політехніка»

Інформаційні ресурси Студентського самоврядування НУ «Запорізька політехніка»

Що робити, якщо ти став жертвою булінгу?

Студентське самоврядування – це організація, на меті у якої захищати права студентів, відстоювати їх інтереси, дбати про реалізацію права брати участь в управлінні НУ «Запорізька політехніка», знаходити та поширювати інформацію про цікаві можливості та допомагати студентам у самореалізації.

Сьогодні на кожному факультеті університету є голова студентського самоврядування, що представляє інтереси студентів свого факультету на загальноуніверситетському рівні.

Крім цього, в університеті також здійснюють свою діяльність такі відділи, як:

- прес-служба;

- фандрайзинг (робота зі спонсорами);

- Комісія оздоровлення;

- Центр працевлаштування студентів;

- Культурно-масова комісія;

- Фан-клуб;

- Комісія соціального захисту студентів;

- Стипендіальна комісія;

- Комісія з міжнародної співпраці;

- Комісія громадського контролю .

Студради функціонують у кожному гуртожитку, дбаючи про права своїх мешканців, контролюючи порядок, та, забезпечують студентам цікаве дозвілля – більярд, теніс, тренажерні зали, різноманітні секції на базах Центрів студентського самоврядування гуртожитків.

Завдяки такому широкому спектру діяльності Студентського самоврядування НУ «Запорізька політехніка» студентське життя в університеті доволі насичене – щорічні Фестивалі мистецтв, Конкурси краси, театральні вистави, КВК, «Що? Де? Коли?», літературні та музичні вечори та нічні вечірки не дають студентам засумувати. Разом з тим наші студенти часто беруть участь не тільки в університетських, а і у міських заходах як у якості відвідувачів, так і волонтерами.

Ми завжди раді ініціативним студентам, і готові підтримати та розвинути цікаві ідеї. Знайти нас можна у ауд. 368. Також спілкуватися з нами можна онлайн – для вашої зручності наші сторінки у соц.мережах Телеграм, Інстаграм та Фейсбук. Пропонуємо тобі стати частиною нашої команди і розвинути в собі лідерські та творчі якості, що стануть тобі у нагоді протягом життя.