Ви є тут

Головна

Слідкуйте за нами у мережах:

Instagram

Facebook


09.10.2018

International IT Forum 2018 в Запорожье

Студенти та викладачі кафедри менеджменту не могли пройти мимо такого важливого та цікавого західу як International IT Forum, що проходив у м.Запоріжжя.

International IT Forum 2018 — захід міжнародного масштабу для власників бізнесу, провідних фахівців у сфері маркетингу, web/mob development, blockchain та проактивних громадян, які прагнуть проводити свій час з користю.

● 3 тематичних потоки з найкращими спікерами України та світу для найактивніших представників бізнесу та ІТ-індустрії: Marketing, Web/App, Blockchain. 30 спікерів, 12 країн, 5000 учасників.
● 2 виставкові зони для всіх бажаючих з останніми інноваційними розробками від 3D-принтерів до найрозумніших роботів: DIGITAL, ROBOTECH.
● Участь у Counter-Strike турнірі відкрита для всіх українських команд, а відвідувачі заходу можуть з цікавістю поспостерігати за тим, хто ж отримає 50.000 гривень призового фонду?
● Велика Food Zone для спілкування за найсмачнішими стравами, десертами та напоями від провідних запорізьких та українських брендів: 15 закладів, 4000 горняток кави безкоштовно, 7 різних кухонь та більше 5 топових майстрів.
● 2 VIP-заходи для власників бізнесу: 360 хвилин Workshop для тих, хто прагне до знань, і 500+ на Business Networking для тих, хто вміє з користю відпочивати.

Всі інші світлини можна подивитись
тут ->>
http://actual.today/itf2018/

та продовження
тут ->>
http://actual.today/itf2018-2/

 

 


08.10.2018

Venom - Менеджери сходили в кіно :)

8 жовтня для студентів "Машинки" був організований похід до кінотеатру Довженко. 230 студентів мали змогу переглянути фільм "Веном " по спецвільній пропозиції.

Зауважимо, що квитки розлетілись дуже швидко між студентами.
Отже, не тільки проводимо разом час в університетських стінах , а й відвідуємо культурні заклади!

Дякуємо Профкому студентів ЗНТУ!

 

 


04-05.10.2018

Міжнародна науково-практична конференція "Генерування інновацій інклюзивного розвитку"

4 - 5 жовтня в ЗНТУ при безпосередній участі студентів та викладачів кафедри менеджменту пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Генерування інновацій інклюзивного розвитку".

 


31.08.2018

Вітаємо наших першокурсників

Вітаємо наших першокурсників та всіх нас з цим святковим днем. Щиро бажаємо успіхів у навчанні та подальшому житті.
Ви зробили правильний вибір

 

 


25.08.2018

Поздоровляємо Дєніс Казаков ФЕУ-513 з перемогою на Blackpool Dance Festival – China

16th-21st Серпня 2018 року у Шанхає, Китай, проходив міжнародний Blackpool Dance Festival, де і виступав студент магістратури кафедри менеджменту Дєніс Казаков.
Щиро вітаємо з нагородою

 

 


28.07.2018

 Команда Кафедри менеджменту ЗНТУ  виграла грант

Команда Кафедри менеджменту ЗНТУ  виграла грант проекту соціальних інициатив "Мы-это город" "Образование + Бизнес = Успех" . Грант на суму 40978 грн для реалізациї всіх своїх ідей та задач!

 

 


04.04.2018

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Менеджмент організацій»

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Менеджмент організацій». Захист конкурсної роботи. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

 

 

26.12.2017

Захист магістрантам з Менеджменту та Публічного адміністрування своїх робіт

Ннаприкінці грудня відбулася важлива подія - захист магістрантам з Менеджменту та Публічного адміністрування своїх робіт.

Усі магістр захистили свої дослідження з високими оцінками, адже вони дійсно заслуговували цього. Члени комісії високо оцінили доробки магістрів та були приємно вражені їхніми напрацюваннями. Під час захисту студенти блискуче відповідали на всі задані питання та йшла жвава дискусія.

Варто наголосити, що магістри протягом всього навчання відзначилися не лише своїм розумом та відповідальністю, але й креативністю, кмітливістю, ерудицією та відданістю факультету.

Це молоді прогресивні люди, які є рушійною силою кращого майбутнього країни.

Бажаємо вам всім подальших успіхів!))

30-1.12.2017

Всеукраїнськиї форум "Бізнес-молодь"

З 30 листопада по 1 грудня 2017 року студенти ЗНТУ отримали можливість взяти участь у Всеукраїнському форумі "Бізнес - молодь: ефект WOW від співпраці" в рамках ініціативи "Український пакт заради молоді - 2020".

 

 


26.11.2017

Міжнародний проект DOCCU – Розвиток громадянських компетентностей в Україні

Наприкінці листопада 2017 р. професори кафедри менеджменту ЗНТУ проф. Пуліна Т.В. та Гудзь прийняли участь у роботі Міжнародного проекту DOCCU.

DOCCU – Розвиток громадянських компетентностей в Україні – це швейцарсько-український проект, який реалізується в Україні в рамках Швейцарської стратегії співробітництва для України на 2015-2018 роки, а саме в рамках її напрямку «Врядування та відновлення миру». Швейцарська агенція з розвитку та співробітництва (ШАРС) уповноважила Інститут міжнародних проектів в освіті Цюріхського педагогічного університету реалізувати проект DOCCU.

Донором проекту є Швейцарска Конфедерація.

Виконавцем проекту є Цюріхський педагогічний університет (Швейцарія).

Партнерами з реалізації проекту в Україні є Національна академія державного управління при Президентові України (НАДУ), Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів (КОІПОПК) та Одеський обласний інститут удосконалення вчителів (ООІУВ). НАДУ координує реалізацію DOCCU в Україні.

Головна мета проекту – підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні через:

  • систему навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування;
  • систему післядипломної освіти вчителів і керівників шкіл.

Проект покликаний удосконалити процес співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськістю для створення демократичного середовища у місцевих громадах.

 


16-17.11.2017

Турістичний бізнес-форум

У Запоріжжі пройшов масштабний захід, який зібрав фахівців в сфері туризму з усієї країни

16 і 17 листопада У Запоріжжі проходив Туристичний бізнес-форум, на якому досвідом в питаннях залучення туристів поділилися представники 15-ти областей, а також відомі ресторатори та готельєри.

Природно, менеджери ЗНТУ не змогли пройти повз такої події)

 

 


09.11.2017

Міжнародний форум з питань кооперації терріторіальних громад і бізнесу

Упродовж 11 – 13 жовтня 2017 р. проф. Ґудзь П.В. приймав участь у роботі «ІI міжнародного форуму з питань кооперації територіальних громад і бізнесу» (м. Запоріжжя). На секційному засіданні та у секції «Посилення спроможності об’єднаних територіальних громад шляхом імплементації міжнародного досвіду, залучення інвестицій та розвитку кооперації між представниками ОТГ України і компаніями – вітчизняними та іноземними постачальниками товарів та послуг»

 

 


09.11.2017

ЯРМАРКА ВАКАНСІЙ

Кафедра менеджменту ЗНТУ прийняла участь у роботі 19ї міжрегіональної спеціалізованої виставки «Абітурієнт - 2018»

Організатори та підтримка: Запорізька торгово-промислова палата, Запорізький обласний департамент освіти і науки, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Запорізький обласний центр зайнятості

В програмі були презентаційні заходи на стендах учасників, демонстрація талантів студентів, творчі виступи, майстер-класи студентів з перукарського, візажу, флористики, демонстраційні покази модельного одягу від студентів-дизайнерів

 

 


02.11.2017

ДЕНЬ МЕНЕДЖЕРА 2017

2 листопада в актовій залі нашого університету відбулося свято на честь дня менеджера.

Офіційно це свято відзначається в ЗНТУ тільки 3 рік, і з кожним роком викладацький склад дивує оригінальністю конкурсів для студентів. Так, наприклад, в цьому році було 4 конкурси для студентів спеціальності менеджмент, за підсумками яких судді визначили переможців.

За підсумками конкурсів судді визначили переможців:
1 місце - група ФЕУ-515
2 місце - група ФЕУ-516
3 місце - група ФЕУ-513

В кінці свята усі учасники конкурсу були запрошені на солодкий стіл, а першому курсу декан факультету економіки та управління Корольков Владислав Васильович урочисто вручив символічну залікову книжку.

День менеджера приніс і студентам, і викладачам, і абітурієнтам море позитивних емоцій, а також посприяв зміцненню дружніх зв'язків між групами та викладачами.

 

 


23.09.2017

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

З 21 по 23 вересня 2017 р. проводилася Міжнародна науково-практична конференція "Суспільство, Релігія. Культура, Наука, Техніка, Освіта, Економіка в умовах глобальних викликів для України та Польщі.

Конференція була організована у тому числі кафедрою менеджменту ЗНТУ.

У конференції прийняли участь багато фахівціф та науковців з України, Польщі та Грузії.

 

 


15.08.2017

КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ ЗНТУ ОТРИМАЛА ЛІЦЕНЗІЮ НА НОВУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

На кафедрі менеджменту ЗНТУ відкрито нову спеціальність "Адміністративний менеджмент", напрямок "Регіональне управління"

Отримано відповідну ліцензію та ведеться набор на перший курс бакалаврату та на магістратуру.

 


13.07.2017

Вручення дипломів з відзнакою

Щиро вітаємо випускників 2017!

Вдачи та успіхів вже в дорослому, робочому житті!


28.01.2017

ЛІЦЕНЗУВАННЯ ПРОВАДЖЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У 2017 році кафедра менеджменту  ЗНТУ проходить ліцензування другого (магістерського) рівня в галузі знань 28 "Публічне управління та адміністрування" за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування".

Інформація про інформаційне та навчально-методичне забезпечення наведено нижче в прикріплених файлах.

  1. Положення про кафедру
  2. 10.Методичне забезпечення
  3. 10.Методичне забезпечення (остання сторінка)
  4. 11.Інформаційне забезпечення
  5. 11.Інформаційне забезпечення (останні сторінки)

 


17.11.2016

Вітаємо переможців університетського конкурсу “Cтудент року ЗНТУ-2016”!

У номінаціi:

“Студент – артист року”:
Кабак Марія Владиславівна ФЕУ-522м
Лагутін Тимофій Васильович ФЕУ-521м


9.11.2016

Вітаємо наших спортсменів!

29-30 жовтня у м. Кохтле-Ярве (Естонія) відбувся Х Відкритий Кубок зі спортивної аеробіки, на якому виступ збірної команди ЗНТУ відзначився цілою низкою перемог. Наші спортсмени здобули перемогу у трьох видах категорій змагань – «Групи», «Змішані пари» та «Трійки»

Вітаємо спортсменів ЗНТУ, особливо нашу майбутнього магістра Черкез Катерину (ФЕУ-512м) та їх наставника – Заслуженого тренера України Світлану Атаманюк!

 


4.11.2016

Кафедра менеджменту ЗНТУ взяла участь у міжнародному форумі

11 і 12 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся «InCoForum-2016»: Перший міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCo Integration & Cooperation Forum 2016».

Магістри кафедри менеджменту М. Келлер, Ю. Загіченко під керівництвом проф., д.е.н. П.В. Гудзя взяли участь в роботі форуму.

Метою заходу було представлення ключових змін в питаннях інвестування, зовнішньої торгівлі і кооперації з регіонами України після вступу в силу Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

В ході робочої поїздки в Запорізьку область Форум відвідав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.


3.11.2016

Кафедра менеджменту відсвяткувала «День менеджера».

3 листопаду 2016 року кафедра менеджменту знову відсвяткувала своє професійне свято - День Менеджера. Колектив кафедри щиро вітає викладачів, студентів та випускників кафедри з цим великим днем для кожного менеджера. Бажаємо всім успіхів в професійній діяльності, вдалої реалізації планів та проектів, цікавих ідей та піднесеного командного духу!

Не зважаючи на те, що цей день святкували на кафедрі вперше він залишив багато позитивних емоцій.

Для студентів викладачі підготували цікаві завдання, які виконувались з великим ентузіазмом. У кожному з цих завдань студенти показали свою креативність, вміння та досвід яких вже набули, проявили себе як майбутні успішні менеджери та лідери. Феєричні виступи, цікаві індивідуальні номери - все це набирало оберту та запалювало в очах блиск радості та веселий сміх.

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі, та бажаємо колективу кафедри, студентам та випускникам кафедри успіхів у подальшій діяльності.