Ви є тут

Головна

25 вересня 2020 року в НУ «Запорізька політехніка» відбувся відкритий захід «Ніч Науки». Захід був присвячений одразу двом важливим подіям: відкриттю Дитячо-юнацького наукового університету «Запорізька політехніка» та 120-річчю Національного університету «Запорізька політехніка».

Ця важлива подія стала можливою завдяки Позашкільному навчальному закладу «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ» Запорізької міської ради Запорізької області, підтримці департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та Територіального відділу освіти Шевченківського району. Організатором зустрічі став Національний університет «Запорізька політехніка».

Сьогодні всі говорять про необхідність популяризації інженерно-технічних спеціальностей. Організатори заходу продемонстрували, що Запорізька політехніка є сучасним навчальним закладом, який має величезні можливості для навчання, розвитку та відкриттів в інженерній галузі. Були блискуче досягнуті основні цілі заходу: популяризація науки, STREAM-освіти, новітніх технологій, науково-технічної творчості та сучасних інженерно-технічних спеціальностей, за якими провадиться освітній процес в Національному університеті «Запорізька політехніка», організація корисного дозвілля дітей.

На базі провідних кафедр Національного університету «Запорізька політехніка» в рамках заходу проводилися майстер-класи, екскурсії, виставки, інтерактивні експерименти. Гості нашого Університету мали можливість побачити «Чарівні барви дизайну», «Міжповерхове переміщення», дізнатися все про «Логістику майбутнього», «Чому літаки та гвинтокрили літають», як відбувається «Створення ігор на Python», поринути у «Магію металів. Ливарники, ювеліри, митці...» і хто такий «Юний хакер».

В рамках заходу «Ніч Науки 2020» відбулась наукова дитяча конференція з фахівцями університету «Вночі про науку», організована позашкільним навчальним закладом «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ» Запорізької міської ради Запорізької області.

Координаторами заходу від НУ «Запорізька Політехніка» були Грешта Віктор Леонідович, проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарних питань і Пирожок Андрій Володимирович, директор Дитячо-юнацького наукового університету «Запорізька політехніка», завідувач кафедри ЕПА.