23 травня на базі Національного університету «Запорізька політехніка» відбувся Всеукраїнський форум з міжнародною участю «Наука для молоді–2024»!

Спікерами форуму виступили представники наукової спільноти України, Польщі та Великої Британії. Дякуємо за змістовні доповіді!

Головні теми обговорення:

• які необхідні компетентності та навички формують портфоліо молодого вченого
  • як представити свою наукову ідею (не)цільовій аудиторії
  • роль студентських досліджень у розвитку потенціалу українських наукових шкіл
  • як написати грантову заявку для розробки та реалізації наукових й інноваційних проєктів
  • протистояння викликам, з якими стикаються науковці під час розробки інноваційних проєктів
  • як вивести свою інженерну наукову розробку на новий рівень і надати їй практичного застосування
  • підтримка наукової діяльності молодих учених у європейських та вітчизняних університетах

Захід організовано Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» у партнерстві з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Вивчаємо, досліджуємо, відкриваємо! Разом ми науковий рух майбутнього!