В рамках проєкту «Virtual Master Cooperation Data Science» (ViMaCs) відбулася Міжнародна Зимова школа «Передові перспективи науки про дані». Проєкт фінансується DAAD та спрямований на створення віртуальної навчальної та лабораторної інфраструктури для цифрового навчання та портфоліо модулів у галузі «Data Science».

Тематика школи охоплювала низку питань:

• керований процесами підхід до збору та обробки великих даних;
  • інструменти великих даних;
  • Python для аналізу даних;
  • робота з відкритими даними;
  • оцінки моделі: основні показники;
  • спілкування з клієнтами.

В рамках зимової школи викладачі Запорізької політехніки прочитали лекції інтернаціональним групам студентів:

• професорка кафедри програмних засобів Галина Табунщик з лекцією на тему: «Python for Data Analysis»;
  • доцентка кафедри інформаційних технології електронних засобів Наталя Миронова з лекціями на тему: «Introduction to Big Data Tools» та «Introduction to Cloud Big Data Tools».

Студенти-учасники Зимової школи від Запорізької політехніки (Дарина Мошинець (КНТ-511м), Олена Терещенко (КНТ-211м), Сніжана Вичужаніна (аспірантка кафедри радіотехніки)) мали можливість застосувати свої знання в процесі навчання та роботи в інтернаціональних командах. Крім того, всі учасники мали можливість відвідати міжнародну студентську виставку «Маркетплейс можливостей» та відкрити для себе міжнародне розмаїття у FН Dortmund.

Студенти та викладачі НУ Запорізької політехніки беруть учать у зимових і літніх школах Дортмундського Університету прикладних наук та мистецтва вже 6 років і ми сподіваємося на подальший розвиток співробітництва.