Ви є тут

Головна

Ви помічали, що люди на ковзанці, як правило, завжди посміхаються? Особисто я не пам'ятаю, щоб бачив там похмуре обличчя. Мчиш на ковзанах, і смієшся, як в дитинстві, без особливої на те причини, щиро, по-доброму.

19 грудня, в день Святого Миколая студенти «Машинки» відчули ці емоції, відвідавши нашу міську ковзанку «Метелиця».

«Не парь мозги – надень коньки» – саме під цим гаслом був організований масовий похід наших студентів на ковзанку. Вони на цілих дві години поринули у незвичайну казку на льоду та ненадовго забули про зимову сесію і сірі будні. Бажаючих відвідати ковзанку виявилося багацько – понад 200 невгамовних студентів заполонили льодовий простір «Метелиці». Неможливо передати словами ту атмосферу, яку створили студенти ЗНТУ виблискуючи ковзанами.

Актив студентської ради гуртожитку №2 ЗНТУ (голова Марченко Костянтин Олегович, М-614) запропонували провести дозвілля саме так, і не тільки запропонували, а й зробили все можливе задля того, аби якомога більше студентів відчули свято Миколая! А допомагали їм у цьому профком студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ та дирекція студентського містечка університету.

Враження у студентів виявились надзвичайними, дехто поділився з нами:

«Це було неймовірно!» – зазначив студент з групи ФЕУ-614 Ілля Кохан на виході з катку.

«Ми – ЗНТУ, ми – велика родина, і це дуже добре, що разом ми не тільки навчаємося, а й проводимо дозвілля. Похід на ковзанку став гарною можливістю відволіктися від сесії і підхопити новорічний настрій» – прокоментував у інтерв'ю студент Т-325сп Євген Рєзанов.

Гарних вражень виявилось море, а точніше – льодовитий океан. Тож відтепер студентська рада гуртожитку №2 планує і надалі проводити масові заходи подібного формату, адже наші студенти – це ініціативність, креативність, та невичерпне джерело веселих ідей.

Боровик Карина,
Прес служба студради гуртожитку №2