Напередодні останнього дня зими відбувся Кубок Студентського містечка ЗНТУ з настільного тенісу, який був проведений у гуртожитку №2 за участі команд «хазяїв поля», гуртожитку ЗНТУ №4 та гуртожитку Запорізького коледжу радіотехніки. Перед турніром у кожному з гуртожитків пройшов відбір у збірні, тому на нас чекав бій еліти, віртуозів ракетки.

До бригади арбітрів увійшли 2 чоловіки: Гаррі Мороз, який відповідав за ведення звіту та контроль дисципліни, та Комел Мохаммад, що безпосередньо вів арбітраж.

Попри дощ за вікном та шосту годину вечора на годиннику, у кімнаті проведення турніру було гаряче, адже там розгорнулися найцікавіші битви, що проходили за принципом чемпіонату (до двох виграшів за виграну гру - 1 очко). Здаватися не хотів ніхто, тому більшість матчів завершувалася зі «слизьким» рахунком. Було зіграно 12 матчів, гравці раз за разом видавали напружені серії. Оскільки кожний спортсмен мав свій стиль та особливості, не можна було напевно знати: чи ми побачимо технічну гру с жартами у мікропаузах, чи потужні удари рішучих тенісистів, чиї закам'янілі обличчя видавали шалену напругу та націленість на результат.

Збірна другого гуртожитку мала рівну кількість балів зі збірною четвертого, тому фінальний матч відбувся саме між ними. Це була кульмінація і без того напруженого вечора, у якій зійшлися в бою капітани команд. У дуже непростому матчі перемогу отримала команда 2-го гуртожитку, з чим їх і вітаємо!

Церемонія нагородження почалась із теплих слів. Перше слово було надане одному з головних ініціаторів та організаторів турніру, екс-голові студентського самоврядування гуртожитку №2 Гаррі Морозу. Він дружньо запросив «у гості» мешканців інших гуртожитків ЗНТУ, які мають бажання грати в настільний теніс, але не мають такої можливості через відсутність інвентарю. Урочиста промова прозвучала і від заступника голови студентського містечка ЗНТУ Вадима Кеди, який висловив радість за спортивні досягнення наших студентів. А потім були оголошені трійки найкращих кожного гуртожитку. Тож, маємо такі результати:

Збірна гуртожитку ЗНТУ №2:

• 3 місце – Цуканов Гордій;
  • 2 місце – Швидь Сергій;
  • 1 місце – Трущенко Валерій.

Збірна гуртожитку ЗНТУ №4:

• 3 місце – Зюзін Микола;
  • 2 місце – Фокін Олександр;
  • 1 місце – Колесник Дмитро.

Збірна гуртожитку ЗКР:

• 3 місце – Залата Юрій;
  • 2 місце – Підлубний Олександр;
  • 1 місце – Данильченко Артем.

Під шалені аплодисменти глядачі вислухали результати загальнокомандного заліку:

• 3 місце дісталося збірній Запорізького коледжу радіотехніки на чолі з Володимиром Акуловим;
  • 2 місце посіла команда гуртожитку ЗНТУ №4, очолювана Володимиром Міщенко;
  • А 1 місце здобула збірна гуртожитку ЗНТУ №2 на чолі з Дмитром Капустяном!

Капітан переможців Дмитро поділився із нами своїми емоціями: «Як один з організаторів хочу висловити подяку профкому студентів ЗНТУ і всім учасникам сьогоднішнього змагання. А як переможець я дуже радий! До останнього відчувалася інтрига, гра проходила на грані, але ми перемогли! Радий за команду, радий тому, що кубок буде стояти у нас».

Також ми поспілкувалися із ще однією важливою людиною турніру Гаррі Морозом: «На мою думку, захід пройшов гідно. Ми плануємо підтримувати це та проводити подібні турніри з року в рік. Хотілося б подякувати моїм помічникам: Капустяну Дмитру, Мохаммаду Комелу, Долі Андрію. Тепер ми очікуємо наступних змагань: футболу, армреслингу, більярду. Тому що подібні заходи об'єднують, і це чудово».

Ми, у свою чергу, також вдячні організаторам за запрошення, чудово проведений час та гостинність, а учасникам за захоплюючу гру!

Олексій Дітчук
Сніжана Вичужаніна