Ви є тут

Головна

6 лютого на базі НУ «Запорізька політехніка» відбувся круглий стіл «Адвокатура Запоріжжя: історія та сучасність». У його межах було урочисто відкрито кабінет-музей історії адвокатури Запорізької області та проведено обговорення перспектив вивчення і збереження історичної пам'яті адвокатури Запоріжжя.

Круглий стіл та відкриття музею пройшло за підтримки Національної асоціації адвокатів України, Центру досліджень адвокатури і права, Ради адвокатів Запорізької області, юридичної компанії «Майстро і Беженар» та адвокатського бюро Вадима Лаврівського. Привітали учасників заходу ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, голова Запорізької обласної ради Олена Жук, а також юридичні експерти з різних галузей.

Під час дискусії було обговорено дослідження з історії загальної, регіональної адвокатури України та адвокатської біографістики, популяризацію знань про Інститут адвокатури України, відновлення і вшанування пам'яті про його славетних діячів, роль адвокатів у національному відродженні і державному будівництві України, а також вивчення й збереження інформації про сучасних представників адвокатури — захисників української державності у російсько-українській війні.

Працюємо разом заради перемоги!


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення