Ви є тут

Головна
Фотоконкурс «Світлозір»

6 та 13 березня 2013 року у стінах ЗНТУ, за підтримки Профкому студентів та адміністрації ВУЗу, представники Запорізького відділення союзу фотохудожників провели майстер-класи з фотомайстерності для учасників конкурсу: «Яким бачать світ люди з проблемами зору та як реагує світ на людей з обмеженим зором» у рамках загальноміської програми «Запобігання інвалідності та сліпоти від очних хвороб на 2012-2016 рр.».

Організаторами фотоконкурсу є Запорізький обласний благодійний фонд «Світлозір». Проводиться за підтримки Запорізького відділення союзу фотохудожників України. Мета цього конкурсу: привернути увагу суспільства до проблем людей з вадами зору за допомогою фотографії.

Майстер-класи допомогли студентами, і практикам і новачкам отримати необхідні навички по створенню та обробці якісної соціальної фотографії.

На основі матеріалів фотоконкурсу будуть проведені фотовиставки в громадських місцях м. Запоріжжя: (Мерія, обласна адміністрація університети, обласна бібліотека, театри та галереї).

Учасники конкурсу і ті, хто лише хочуть ними стати можуть відправляти свої роботи до 31 березня 2013 року на e-mail благодійного фонду «Світлозір»: svitlozir_fond@ukr.net та матимуть змогу отримати коштовні подарунки від спонсорів.

Детальніше про конкурс ви можете дізнатись на сайті фонду «Світлозір» або у координатора конкурсу в ЗНТУ – Хрущ Марини Юріївни – 0661833423.

Бажаємо учасникам успіхів у конкурсі та бажаємо усім бачити світ у повній мірі!