Уже скоро починається вступна кампанія-2024 і Запорізька політехніка робить усе можливе, щоб допомогти абітурієнтам з вибором майбутньої професії. Учасники традиційного весняного Career Forum поспілкувались з представниками факультетів і студентського самоврядування, а також отримали розгорнуту консультацію з правил прийому від експертів Запорізької політехніки зі вступу.

Наших гостей натхненно привітали ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, керівники органів місцевого самоврядування, очільники сучасних промислових підприємств та установ Запоріжжя. Вони поділились цікавим досвідом та запропонували будувати кар'єру разом.

Ми дякуємо нашим партнерам — Олексію Кравчуну, керівництву Сільпо та Єдиної доставки води — за підтримку в організації та проведенні форуму!

Про спікерів та панельну дискусію у молодіжному хабі «FREETIME» шукай у наступних постах, а також очікуй посилання на фото!