Запорізька політехніка багато років організовує спортивне життя міста. Протягом березня ми проводили цікавий захід для учнів закладів середньої освіти Запоріжжя — «Абітурієнт–2024».

У програмі були змагання із шахів, баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, у яких взяли участь школярі 14 закладів освіти нашого міста.

6 квітня завершилися змагання з футзалу і відбулись змагання з настільного тенісу!

Перше місце у турнірі з футзалу виборола команда Запорізького військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою «Захисник», друге місце посіла команда Хортицького академічного ліцею, третє — команда Козацького ліцею.

Найкращим гравцем став Микола Моїсеєнко з ліцею «Захисник».

Арбітрами зустрічей виступили Едуард Брухно — старший викладач кафедри управління фізичною культурою та спортом, а також Андрій Черненко і Юрій Римар — старші викладачі кафедри фізичної культури, олімпійських і неолімпійських видів спорту.

В іграх з тенісу взяли участь учні таких закладів освіти:

• Запорізького військового ліцею з підсиленою фізичною підготовкою «Захисник»
  • Петропільського ліцею
  • Хортицького академічного ліцею
  • Запорізького академічного ліцею «Вибір»
  • Запорізького академічного ліцею №46

Перше місце виборов Дмитро Шумейко — ліцей «Захисник»; друге місце — у Романа Глемакіна з Хортицького академічного ліцею; третє місце — у Миколи Моїсеєнко з ліцею «Захисник».

Найсильнішою командою у змаганнях з настільного тенісу стали представники ліцею «Захисник».

Судили змагання доцентка кафедри фізичної культури, олімпійських і неолімпійських видів спорту Лія Гальченко і доцентка кафедри управління фізичною культурою і спортом Інна Чередниченко.

Дякуємо студентському самоврядуванню Запорізької політехніки за допомогу в організації змагань, а профкому студентів — за чудові призи!

Дякуємо за підтримку наших ініціатив департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та директорам шкіл!

Вітаємо переможців і учасників!

Фотозвіт шукайте за посиланням >>

Чекаємо на подальші зустрічі в Запорізькій політехніці!