23 грудня 2022 року відбулося заняття у змішаному форматі. Студенти Запорізької політехніки (під керівництвом доцентки Катерини Лут) та студенти Вурцбурзького університету (під керівництвом викладачки університету Наталії Лазебної) обговорили питання інклюзії та диференціації у викладанні англійської мови як іноземної.

Студенти спеціальності 035 «Філологія» гуманітарного факультету Запорізької політехніки поспілкувалися із студентами з Вурцбурзького університету (Німеччина), обговорили питання методики викладання іноземної мови з урахуванням мультикультурного аспекту, поділились своїми знаннями та науковими знахідками, поставили свої питання та позмагалися!

Вітаємо студентку 5 курсу Анастасію Полякову (ГФ-311м), яка посіла перше місце у змаганнях!

Сподіваємось, що співпраця між нашими університетами триватиме і надалі. Успіхів усім учасникам!