16-17 листопада пройшов дводенний Всеукраїнський форум «Нові виміри безпеки: виклики та рішення».

На запрошення Міністерства освіти і науки України до роботи форуму долучився ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта.

В перший день форуму Віктор Грешта виступив із доповіддю «Безперервність роботи цифрових сервісів закладів освіти як один з ключових аспектів безпеки освітнього процесу» та розповів про етапи вирішення таких загроз воєнного стану, як відключення електричної енергії, відключення мережі інтернет-маршрутизації, викликані відсутністю живлення провайдерів або пошкодженнями їх інфраструктури, можливість фізичного пошкодження серверного та комунікаційного обладнання внаслідок обстрілів.

Під час другого робочого дня в Західноукраїнському національному університеті відбувся круглий стіл. Сергій Шкарлет привітав молодь з Міжнародним днем студента.

Під час круглого столу обговорили важливі питання щодо перебігу освітнього процесу в умовах воєнного стану. Міністр освіти та науки України зазначив про започаткування традиції проведення щорічного освітнього форуму.