Ви є тут

Головна
Візит в дитячий будинок

Днями, силами студентів електротехнічного факультету ЗНТУ, був здійснений візит і доставлені речі дітям сиротам в один із Запорізьких дитячих будинків-інтернатів, який знаходиться на Павло-Кичкасі.

Метою візиту – полягало доправити зібрані до цього речі, іграшки, усілякого роду літературу і т.д. для дітей-сиріт.

Так само студенти мали в наявності із собою не тільки необхідні для дітей речі, але і багато гарного настрою, усілякі, розважального роду, номери – що включають у себе танці, вокальні номери, масові конкурси, спрямовані на взаємодію з дітьми. І багато-багато іншого, що так само стало родзинкою візиту!

Діти прийняли дуже привітно наших студентів і активно брали участь в запланованій програмі. Варто особливо відзначить виступи двох людей – це реп виконавець Дмитро, і вокалістка Наталія, виконання яких, очевидно, припало до душі дітям і вони так яро вітали і всіляко просили виходу на біс!

Підсумовуючи – хочеться сказати, що такого роду заходи завжди повинні мати місце! Так як це направлено не тільки на поліпшення благ самих дітей, які так потребують часом додаткової уваги, але й так само всі подібні організовані дії гуртують безпосередньо самих студентів беручих участь у цьому.

Каряка Артем
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ