Ви є тут

Головна
Усюди встигли!

Цього року, як і завжди, профком студентів ЗНТУ проявив активну діяльність у напрямку підтримки довкілля. Наші студенти із задоволенням взяли участь у загальнонаціональній акції «Зробимо Україну чистою!» і провели «генеральне прибирання» не тільки в рамках наймасштабнішого суботнику в «Дубовому гаю» та на Хортиці, а й в інших куточках Запоріжжя та нашого університету.

Зовсім поруч із рідною «Машинкою» знаходиться парк Запорізького обласного театру ляльок. Звісно, після такої довгої зими він потребував весняного прибирання. Чим і зайнялася команда наших ентузіастів. В цілому, попрацювали на славу: дуже оперативно, а головне якісно. До речі, за процесом спостерігало і місцеве телебачення.

Відомо, що з початку квітня наш університет бере участь у благодійній акції «Серце до серця». Тож, волонтери (і наші у першу чергу) вирішили підтримати той-таки рух «Зробимо Україну чистою!», також організувавши суботник. Молодь вирушила до урочища Вирва, що в Хортицькому районі. Після успішного прибирання влаштували пікнік, що не обійшовся без ігор та печеної картоплі!

Суботник на Запорізькій Дитячій Залізниці також пройшов за участі наших енергійних та завзятих добровольців!

Тож працюймо на чолі із профкомом з користю, з радістю, для добробуту рідного міста! Це наш рідний дім, котрий потрібно підтримувати у повному порядку!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ