З 24 до 28 квітня відбулася посекційна робота щорічної науково-практичної конференції «Тиждень науки — 2023», ознаменувавши традиційне підбиття підсумків наукової діяльності викладачів, науковців, студентів, молодих учених та аспірантів до Дня науки в Україні.

Студенти-учасники поділилися своїми враженнями та подякували своїм науковим керівникам.

Професорка Тетяна Шелеметьєва підготувала до виступу Катерину Бондаренко та Юлію Свириденко. Студента-першокурсника Дана Дуліду за різними напрямками підготували: доцентка Олена Губарь, доцентка Тетяна Кригульська, доцентка Катерина Бондарчук, викладачка Олена Сивачук, асистент Анріс Коянс. Співавторами студента-третьокурсника Богдана Петрика за різними тематиками виступили доцент Олексій Петрик та доцентка Ірина Сидорук.

За підсумками «Тижня науки — 2023» невдовзі наказом ректора буде оголошена подяка студентам, які представили найкращі доповіді, та опублікований збірник тез доповідей на сторінці конференції 🔗