11 березня 2014 року в Запорізькому електротехнічному коледжі пройшов «Бал аеробіки».

Чудове весняне свято жіночої краси та грації, в якому взяли участь 12 команд з різних курсів коледжу. Кожна команда вразила своєю оригінальністю і технікою виконання.

До складу журі входили: Нейолова Олена, Калашніков Генадій, Бірюков Олександр. Гучними оплесками наших конкурсантів підтримувало близько 300 вболівальників.

Під час свята з показовими виступами виступала збірна команда коледжу з аеробіки та Світлана Туманова студентка гр. ЕП. 12 1/9.

Перемогу одержали учасники команди гр. ЕП 12 1/9.

Солодкі подарунки учасникам балу представлені профкомом студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ. Ми дякуємо організаторам свята за чудову можливість продемонструвати свої таланти та поринути в чудову атмосферу краси і грації.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів та перемог!

Катерина Романенко
Голова профбюро студентів ЗЕТК ЗНТУ