24 січня 2020 року представники Національного університету «Запорізька політехніка» приймали участь в методичному семінарі експертів та галузевих експертних рад Національного агентства забезпечення якості вищої освіти, який проводився в НТУ «Дніпровська політехніка» за участі голови – С.М. Квіта та секретаріату агентства. Відповідно до програми семінару було розглянуто низку важливих питань реалізації акредитаційного процесу, а саме:
- Права та обов'язки учасників акредитаційного процесу;
- Особливості оцінювання критеріїв освітньої програми;
- Акредитація PhD програм.
![Збільшити зображення](/images/news/20200127/img-002.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20200127/img-003.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20200127/img-004.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20200127/img-005.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20200127/img-006.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20200127/img-007.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20200127/img-008.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20200127/img-009.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20200127/img-010.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20200127/img-001.jpg)