Ви є тут

Головна

У рамках залучення альтернативних джерел фінансування оновлення матеріальної бази університет продовжує розвивати зв'язки з бізнесом.

Черговим спонсором університету сьогодні стала мережа магазинів MOYO.UA, яка виділив фінансову підтримку на проведення кубка Ректора з КВК ЗНТУ.

MOYO.UA – популярний в Україні рітейлер, який цілком підтверджує звання «мультиканального» шляхом використання найрізноманітніших сучасних каналів комунікації задля підтримки сталих зв'язків з потенційними споживачами. Сьогодні до його складу входить понад 60 магазинів традиційної (так званої «стаціонарної») торгівлі, повноцінне Інтернет-представництво, а також цілодобовий магазин у столиці України. Каталог ОМНІ-рітейла містить більше 50 тисяч найрізноманітніших позицій, до того ж він оновлюється і розширюється ледь не щодня. Тут можна знайти і світові флагмани з ринку техніки, інструменти, товари для розваг, текстильні вироби, стильний одяг, і дитячі іграшки, дизайнерські прикраси і багато чого іншого.

Купувати та оплачувати товари в MOYO дуже просто: окрім звичайного традиційного роздрібу, тут активно практикується ще й торгівля в мережі Інтернет. Придбати омріяну позицію (якщо її немає на полицях місцевого магазину) може кожен бажаючий завдяки онлайн-представництву. Оплата товарів здійснюється майже всіма існуючими на даний момент способами (готівковою і карткою, повністю і частинами, «електронними» грошима і в кредит), те ж саме можна сказати і про доставку: її практикують не лише у поштові відділення, але й на домашню адресу, а також безкоштовно до роздрібних магазинів. «Щасливий квиток» випав жителям Києва та Одеси – вони взагалі можуть отримувати свої покупки «миттєво» – всього за 45-90 хвилин.

Дякуємо MOYO за підтримку і сподіваємось на співпрацю у майбутньому!

Профком студентів ЗНТУ