Ви є тут

Головна

Кафедрою програмних засобів НУ «Запорізька політехніка» 12 травня 2022 р. проведено П'ятий міжнародний семінар «Комп'ютерне моделювання та інтелектуальні системи» (The Fifth Internatioanl Workshop on Computer Modeling and Intelligent Systems - CMIS-2022), збірку праць якого за редакцією проф. С.О. Субботіна опубліковано у Німеччині ( http://ceur-ws.org/Vol-3137/ ). CMIS-2022 – єдиний захід в Запорізькій політехніці, праці якого проіндексовані наукометричними базами Scopus та DBLP ( https://dblp.org/db/conf/cmis/cmis2022.html ) й отримали цифрові ідентифікатори DOI ( https://www.facebook.com/download/750744969265128/cmis_DOI.pdf ).

Семінар CMIS-2022 було присвячено двадцятиріччю створення факультету комп'ютерних наук і технологій та кафедри програмних засобів НУ «Запорізька політехніка», що відзначаються у 2022 році.

Семінар проведено безкоштовно для учасників завдяки волонтерській роботі програмного та організаційного комітетів, а також підтримці міжнародних проєктів WORK4CE програми Еразмус+ Європейського Союзу, ViMaCS Німецької служби академічних обмінів (DAAD), виконуваних на кафедрі програмних засобів, та компаній Freshcode, Group BWT, «Гельветика», а також порталу CEUR.

Відео виступів учасників семінару опубліковано на Youtube. Колекція презентацій семінару та більш детальна інформація опубліковані у Фейсбук-групі CMIS: https://www.facebook.com/groups/cmis.workshop