Ви є тут

Головна

8 листопада в НУ «Запорізька політехніка» відбулось урочисте нагородження лавреатів Міської програми підтримки обдарованої молоді м. Запоріжжя.

Всього було нагороджено 96 студентів нашого університету та 13 студентів фахових коледжів-структурних підрозділів університету.

Сертифікати лавреатам вручали ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта, виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Васюк.

У вітальному слові Віктор Грешта подякував молоді НУ «Запорізька політехніка» за те, що вона вже є частиною команди активістів Запоріжжя та працює на розвиток нашої області та підтримку української економіки. Він також наголосив, що університет пишається здобутками студентів у всіх сферах: освітня, наукова, спортивна та особливо — громадська.

Анатолій Куртєв привітав лавреатів. У своїй промові він звернув увагу на те, що запорізька влада дуже цінує внесок молоді в розвиток міста, а також подякував за те, що попри важкі часи студенти Запорізької політехніки осучаснюють наш край.

Дякуємо Запорізькій громаді за підтримку наших студентів!


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення