Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: softtech. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1181 of /usr/local/www/apache24/sites/zp.edu.ua/includes/bootstrap.inc).

Абітурієнт 2023

Національний університет «Запорізька політехніка»
оголошує набір на підготовчі курси

Підготовка до ЗНО на курсах НУ «Запорізька політехніка» передбачає поглиблене вивчення предметів, необхідних для складання зовнішнього незалежного оцінювання та творчого конкурсу. Навчальні групи формуються за оптимальною кількістю слухачів з метою досягнення найкращих результатів.

Підготовка до ЗНО на курсах передбачає вивчення таких предметів (на вибір слухачів від 1 до 4):

• математика
  • фізика
  • українська мова та література
  • українська мова
  • англійська мова
  • історія України
  • рисунок та композиція

Випускникам підготовчих курсів, які пройшли підсумкову атестацію, у разі вступу на навчання на інженерно-технічні спеціальності нараховуються додаткові бали.

Адреса підготовчих курсів: вул. Жуковського, 64, ауд. 149 (головний корпус НУ «Запорізька політехніка»).

Довідки телефоном: +38(098)994-74-69, +380(61)769-86-24

Записатися на курси можна двома способами:

- в університеті (головний корпус, ауд. 149);

- онлайн за посиланням: https://courses.zp.edu.ua/