Абітурієнт 2021!
Національний університет «Запорізька політехніка»
оголошує набір на підготовчі курси

З 11 січня почався прийом слухачів на курси для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

Підготовка до ЗНО на курсах НУ «Запорізька політехніка» передбачає поглиблене вивчення предметів, необхідних для складання зовнішнього незалежного оцінювання та творчого конкурсу. Навчальні групи формуються за оптимальною кількістю слухачів (15-20 осіб) з метою досягнення найкращих результатів. Існує п'ять напрямів підготовки: технічний, комп'ютерний, економічний, гуманітарний, дизайн.

Зареєструватися на підготовчі курси можна у такий спосіб:

- зателефонувати до Центру доуніверситетської підготовки;

- зареєструватися онлайн: http://pkentry.pp.ua/courseReg.php

Підготовка до ЗНО на курсах передбачає вивчення таких предметів (на вибір слухачів від 1 до 4):

• математика
  • фізика
  • українська мова та література
  • англійська мова
  • історія України
  • географія
  • творчий конкурс

Наші викладачі гарантовано підготують вас до успішного складання ЗНО. За підсумками вступної кампанії 2020 року понад 98% випускників системи доуніверситетської підготовки вступили до НУ «Запорізька політехніка» та інших ВНЗ України.

Випускникам підготовчих курсів, які пройшли підсумкову атестацію, у разі вступу на навчання на інженерно-технічні спеціальності до конкурсного бала нараховуються додаткові бали.

Необхідні документи:

• паспорт (копія)
  • ідентифікаційний код (копія)
  • квитанція про оплату (копія)
  • заява

Вартість навчання:

1100 грн. за один предмет (з можливістю вибору предметів).

1600 грн. – підготовка до творчого конкурсу (дизайн, архітектура).

Заняття на підготовчих курсах починаються з 1 лютого.

Години занять: з 16.30 до 19.20.

Адреса підготовчих курсів:

вул. Жуковського, 64, ауд. 149 (головний корпус НУ «Запорізька політехніка»).

Довідки телефоном: (061)769-86-24, +30989947469

Реквізити на оплату:

Отримувач Національний університет «Запорізька політехніка»

Код ЄДРПОУ 02070849

Реєстраційний рахунок UА148201720313251002201000116

Банк ДКСУ м. Київ

В призначенні платежу зазначити «КЕКД 25010100, плата за підготовчі курси, ПІБ слухача, індивідуальний податковий номер (ІПН).