Сумісно с кафедрою «Автомобілі та автомобільне господарство» Дніпровського державного технічного університету за участю доцента кафедри автомобілів отримано патент на корисну модель «Колесо транспортного засобу».

Творчою групою у складі доцента Кубіча В.І., провідного фахівця Решетняк О.В., старшого лаборанта Білостоцька А.О., лаборанта виданий навчальний посібник «Особливості конструкції всюдихідних колісних рушіїв».

Творчою группою у складі Щербини А.В., Баннікова В.О, Вербицького В.Г., Сосика А.Ю., Дударенко О.В., Артюха О.М., Галайди Ю.Є., Рудасьова В.Б. було отримано патент на корисну модель  «ПРИСТРІЙ ДЛЯ БЕЗПЕРЕРВНОГО АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СХОДЖЕННЯ КЕРОВАНИХ КОЛІС АВТОМОБІЛЯ В РУСІ»