Вітаємо!

Лоскутова Степана Васильовича з нагородженням нагрудним знаком "За наукові та освітні досягнення"

Бажаємо натхнення та подальших наукових звершень!

_______________________________________________________________

Стажування за кордоном

З 31 травня по 23 червня доцент кафедри фізики Лозовенко Оксана Анатоліївна проходила стажування в Оффенбургському університеті прикладних наук (Німеччина), де вивчала сучасні європейські підходи до викладання курсу фізики в технічному університеті.

Вітаємо!

Доцента кафедри фізики Гуляєву Т.В. та студентів гр. 127сп Гаврова А. та Маслова С. за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у м. Каменське.

6 грудня Запорізький національний технічний університет святкував своє 118-річчя. Під час святкового концерту відбувалось нагородження співробітників та науковців університету.

Виконавчий комітет Запорізької міської ради нагородив Почесною грамотою доцента кафедри фізики ЗНТУ

Гуляєву Тетяну Василівну

Вітаємо!

1 місце у вузівському етапі всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу, секція «Загальноінженерна»:

«Оптимізація висоти та крейсерської швикості літака для досягнення максимальної дальності  польоту»
Ст.гр. М-717 Гелетій Іван Андрійович, М-617 Марченко Андрій Андрійович.
Науковий керівник - Єршов Анатолій Васильович.

2 місце у вузівському етапі всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу, секція «Електротехнічна»:

Розрахунок робочих точок та енергії втрат постійних магнітів
Ст. гр. Е-127 сп Гавров Артем Ігорович, Маслов Сергій Олександрович
Науковий керівник – Гуляєва Тетяна Василівна

XXVII Всеукраїнський турнір юних фізиків

23-28 листопада 2018 року викладачі кафедри фізики доценти Соколов Євген Петрович та Лозовенко Оксана Анатоліївна брали участь у роботі журі фінального етапу XXVII Всеукраїнського турніру юних фізиків, що проводився у м. Житомир. На турнір прибули 19 команд з усієї України.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика»

23 жовтня 2018 року на кафедрі фізики відбудеться відбірковий етап Всеукраїнської студентської олімпіади.

Початок - о 13 год. 30 хв. а. 320.

Запрошуються всі бажаючі!

________________________________________________________________________________________________________

IV етап LV Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

25-30 березня 2018 року викладачі кафедри фізики доценти Соколов Євген Петрович та Лозовенко Оксана Анатоліївна брали участь у роботі журі IV етапу LV Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, що проводилася у м. Суми. На олімпіаду прибули 163 учасники у складі 26 команд з усієї України.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика»

21-23 березня 2018 року студенти нашого університету взяли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика», що відбувся в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.
Задоян Мирослав (група КНТ-416) та Білошапка Віталія (група М-616) змагалися з 39-ю представниками технічних вишів Вінниці, Дніпра, Київа, Львова, Маріуполя, Одеси, Полтави та Харкова, і ввійшли до десятки кращих.
Журі ІІ етапу Олімпіади складалося з 11 науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України, серед яких була і доцент кафедри фізики Лозовенко Оксана Анатоліївна.

УВАГА!

06.12.2017 на V парі відбудеться І тур олімпіади з фізики.

Вітаємо!

Викладачів та співробітників кафедри фізики з днем Незалежності України та початком навчального року!

Бажаємо творчої наснаги та успіхів у професійній дільності!

Втаємо!

Лоскутова Степана Васильовича з днем народження!

Мужчине для счастья нужно немного:
Чтоб ровной была в его жизни дорога,
Чтоб крепким был тыл из семьи и детей,
Чтоб множество было надежных друзей.

И мы в день рожденья спешим пожелать
Года как богатство свое принимать.
Пусть будет побольше приятных наград.
И только вперед, и ни шагу назад!

Как вестник больших перемен и удачи,
Пусть в сердце, как факел, огонь будет ярок.
А самое лучшее, что много значит,
Жизнь пусть принесет как желанный подарок!

УВАГА!

07.12.2016 на III парі відбудеться І тур олімпіади з фізики.

У додатку подано результати відбіркового туру

ВІТАЄМО!

Demo

студента І курсу гр. Е-115 Кулеша Єгора Андрійовича переможця ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіди з навчальної дисципліни "Фізика" 2015/2016 навчального року науковий керівник - доцент кафедри, кандидат технічних наук Гуляєва Тетяна Василівна