Відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 «Про затвердження Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06 січня 2016 року за №15/28145, а також з метою забезпечення підтримки молодих учених, створення ними дослідницьких груп для вирішення актуальних проблемних питань, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці, оголошено конкурсний відбір проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених.

Наказ №189 від 17.08.20 «Про проведення конкурсного відбору проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених» (PDF, 1,5 MБ)

Додаток 1 до наказу №189 (DOCX, 12 KБ)

Додаток 2 до наказу №189 (DOCX, 12 KБ)

Додаток 3 до наказу №189 (DOC, 88 KБ)