Ви є тут

Головна

12 липня в актовому залі ЗНТУ пройшла урочиста церемонія «Бал випускників - 2017», присвячена випуску фахівців Запорізького Національного Технічного Університету та вручення дипломів з відзнакою. Цей день був одним з найбільш очікуваних для наших випускників. Написання дипломного проекту, іспити, безкінечні правки. Звісно – навчатися у виші нелегко, проте, це й цікаво: нові знайомства, друзі які залишаться на все життя. Цей період назавжди залишиться в пам'яті, та серцях випускників. Варто відмітити, що це 20 ювілейний і одночасно останній випуск фахівців ЗНТУ (останній, враховуючи нововведення в навчальну структуру університетів і скасування кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Урочиста церемонія була прикрашена виступом наших артистів. Для випускників та гостей виступили: заслужений артист естрадного мистецтва України Анатолій Сердюк, Анна Косович, Микола Комочкін, та Михайло Герасимчук, з легендарною «The Show Must Go On». На цьому заході за активну діяльність в житті університету (а саме за активну громадську роботу, спортивну і аматорську діяльність) студентів нагородили званням «Почесний випускник». За чесну і сумлінну працю як голови Прес-служби Профкому студентів ЗНТУ іменним годинником було нагороджено Сніжану Вичужаніну. Сніжана стояла біля витоків створення Прес-служби. Саме завдяки Сніжані наші читачі завжди мали можливість прочитати цікаву статтю, дізнатись чим живе університет, а наші артисти, активісти, спортсмени були відображені на яскравих фото. Про студентське життя ЗНТУ знало все Запоріжжя! Ми також дякуємо Сніжані, та бажаємо їй досягати успіхів й надалі!

Урочиста церемонія завершилася гімном університету, який виконав Анатолій Сердюк, йому підспівував увесь зал та навіть Ректор ЗНТУ проф. Бєліков С.Б. який сказав напутнє слово для наших улюблених випускників. Поздоровляємо Випускників ЗНТУ 2017 року та побажаємо їм досягти успіхів на життєвому шляху!

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ