Ви є тут

Головна

У межах Програми ЄС Еразмус+ КА1, на основі укладеної міжінституційної угоди між Католицьким університетом Льовена (KU Leuven, Бельгія) та НУ «Запорізька політехніка», відкриті можливості для організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом.

Користуючись такою нагодою, з 1 червня по 31 липня стажування в Campus De Nayer KU Leuven пройшов студент факультету комп'ютерних наук і технологій Ілля Пархоменко. Він взяв участь в реалізації двох мультидисциплінарних проєктів під керівництвом проф. Петера Арраса («Rocket launcher» та «Wire bending machine»). Зокрема, реалізував апаратне та програмне забезпечення для контролю функціонування прототипу машини для згинання дроту з використанням платформи Arduino.

Також у програмі академічної мобільності взяла участь доцентка кафедри програмних засобів Анжеліка Пархоменко. Метою мобільності було вивчення передового досвіду факультету інженерних технологій Campus De Nayer KU Leuven, обмін досвідом розробки та практичного впровадження нових навчальних модулів та електронних навчальних матеріалів; розробка нових підходів до навчання на основі цифровізації освітнього процесу.

Результатом мобільності став новий навчальний і педагогічний досвід, а також узгодження напрямів спільної наукової роботи представників НУ «Запорізька політехніка» та KU Leuven. Зокрема, підготовлено тези доповіді для Міжнародної конференції «Smart Technologies & Education (STE): Smart Technologies for a Sustainable Future», яка відбудеться 6–8 березня 2024 року в Arcada University of Applied Sciences (Гельсинки, Фінляндія).


 

Зображення

Зображення

Зображення