Науково-дослідна робота кафедри системного аналізу та обчислювальної математики

На кафедрі системного аналізу та обчислювальної математики виконується НДР 05014 «Прийняття ефективних рішень на основі інтелектуальних технологій та відкритих даних» (2024-2027), науковий керівник доц. Рябенко А.Є., яка присвячена дослідженню сучасних підходів до обробки інформації та сприяє підвищенню ефективності управлінських рішень у різних сферах діяльності.

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН

науково-дослідної роботи, яку виконують у межах робочого часу викладачів

на 2024-2027 навчальні роки кафедри системного аналізу та обчислювальної математики

№ п/пШифр, назва НДР, науковий ступінь, вчене звання, прізвище, ім`я по батькові наукового керівникаСтроки виконання НДР, етапів Очікувані результати і форма звітності у поточному році
105014Прийняття ефективних рішень на основі інтелектуальних технологій та відкритих даних. Науковий керівник доц. Рябенко А.Є.01.09.2024   – 30.06.2027 рр.Анотований звіт, заключний звіт. Створення концепції інформаційної технології для прийняття ефективних рішень на основі інтелектуальних технологій та відкритих даних. Програмні продукти.Посібники, публікації. 
1.1Етап № 1Розробка та адаптація методів моделювання і чисельних обчислень станів фізико-технічних, економічних та соціальних систем для прийняття ефективних рішень.01.09.24  –  30.06.25 рр.Опис та обгрунтування адаптованих методів моделювання для чисельних обчислень станів фізико-технічних, економічних та соціальних систем для прийняття ефективних рішень.Оприлюднення результатів в фахових виданнях України та міжнародних наукових виданнях, доповіді на наукових семінарах та конференціях.Анотований звіт
1.2Етап № 2Розробка та застосування інтелектуальних інформаційних технологій для моделювання  фізико-технічних, економічних та соціальних систем. 01.09.25  –  30.06.26 рр.Опис апаратного та програмного забезпечення,  способів зберігання та збору інформації через графові бази даних та інші системи зберігання, фіксація основних викликів по безпеці даних. Оприлюднення результатів в фахових виданнях України та міжнародних наукових виданнях, доповіді на наукових семінарах та конференціях.Анотований звіт
1.3Етап №3Аналіз та інтерпретація результатів дослідження складних систем.01.09.26   –  30.06.27 рр.Аналітичні матеріали щодо аналізу складних систем на базі розробленої на попередніх етапах інформаційної технології та системного підходу, а також результати застосування  методів обробки даних,  їхню візуалізацію та інтерпретацію.Програмні продукти та методики щодо їхнього застосування.Оприлюднення результатів в фахових виданнях України та міжнародних наукових виданнях, доповіді на наукових семінарах та конференціях.Анотований звіт.Остаточний звіт.