Ви є тут

Головна

2 жовтня 2013 року на кафедрі програмних засобів ЗНТУ в рамках проекту TEMPUS ICo-op «Промислова співпраця та креативна інженерна освіта на основі дистанційного інженерного та віртуального інструментарію» відбулася зустріч студентів п'ятого курсу, що навчаються за спеціальностями «Програмне забезпечення систем», «Інженерія програмного забезпечення», «Інформаційні технології проектування» та «Системи штучного інтелекту» з представниками ТОВ «Проком».

 

 

ТОВ «Проком» спеціалізується на постачанні та впровадженні систем комплексної автоматизації обліку та управління господарською діяльністю з використанням програмного комплексу «1С:Підприємство». «1С:Підприємство» – це один з найбільш розповсюджених на вітчизняному ринку програмних продуктів, що відноситься до числа сучасних багатофункціональних інструментів автоматизації. Цей програмний продукт є системою прикладних рішень, що побудовані за єдиними принципами і на єдиній технологічній платформі. Підприємства, що працюють у найрізноманітніших областях, можуть обрати рішення, які сьогодні відповідають їх актуальним потребам і надалі розвиватися зі зростанням підприємства і модифікацією задач його автоматизації.

Керівник Центру Сертифікованого Навчання ТОВ «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна розповіла студентам про можливості програмного комплексу «1С» та особливості роботи сучасних IT-фахівців. Під час зустрічі розглядались актуальні для студентів-випускників питання проходження виробничої практики та стажування, а також питання працевлаштування у сфері супроводу програмних продуктів «1С».

 

 

Ірина Столярчук також підкреслила, що головний фундамент успіху сучасного IT-підприємства – це його кадри. Тому, такою важливою є тісна співпраця між ВНЗ та IT-компаніями, постійний обмін професійною, освітньою інформацією і практичним досвідом. Це дозволить IT-підприємствам успішно формувати свій майбутній кадровий резерв, а студентам отримати можливість реалізуватися в обраній професії.

Пархоменко А.В., доцент кафедри програмних засобів