Збори студрад пройшли «на ура»!

Як добре, що наш профком студентів так дбайливо ставиться до студентів. Особливо якщо мова йде про іногородніх. Так, 24 квітня відбулися збори студрад наших гуртожитків, де мешканці мали змогу особисто поспілкуватися з головою профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ Андрієм Іванченком та його заступниками. Були дані конкретні відповіді на всі хвилюючі запитання, а також надані консультації та поради для покращення життя у гуртожитку.

Зустріч розпочалася із визначення усіх досягнень та недоробок у забезпеченні затишку у гуртожитках № 2, 3, 4 та гуртожитку ЗКР ЗНТУ протягом цього навчального року. Серед «плюсів» самі студенти особливо відмітили організацію надання субсидії, встановлення автоматизованих турнікетів, ремонт санвузлів, а також проведення святкових вечірок. Нажаль, визначилися і серйозні «мінуси». Наприклад, несправна проводка, ліфти та меблі. Також мешканці хором заявили, що тарганів у гуртожитку проживає більше, ніж студентів. Тут Андрій Володимирович попросив звернути увагу на власну побутову культуру, адже у серпні кожного року гуртожитки обов'язково підлягають санобробці. Отже, тарганів розводять самі студенти, що не стежать за чистотою і порядком. Приблизно та ж ситуація складається із сміттєпроводами та санвузлами: через необачність мешканці самі провокують несправності. Голова профкому студентів переконливо попросив проводити бесіди з поведінки із першим курсом, і тоді багатьох проблем вдасться уникнути.

Присутні з уважністю прослухали доклади голів студрад гуртожитків. Студенти відзвітувались про виконану роботу за цей навчальний рік. В основному це різноманітні тематичні заходи та спортивні змагання. Також були висловлені деякі власні побажання з покращення життя у гуртожитках.

Андрій Іванченко наголосив, що профком студентів завжди радий розібратися у будь-яких питаннях та простягти руку допомоги мешканцям гуртожитків, головне щоб вони самі прагнули співпрацювати: «Под лежачий камень вода не течёт! Хотелось бы, чтобы была инициатива!».

Андрій Володимирович також попросив звернути увагу на те, що профком пропонує пройти курс навчання в автошколі, безліч вигідних путівок для незабутніх подорожей країною та за її межами, сприяє працевлаштуванню, і порадив активніше писати заяви.

Збори пройшли вдало, оперативно та інформативно. Безумовно, подібні зустрічі необхідні, а тісний зв'язок профкому студентів з гуртожитками – важливе явище у забезпеченні добробуту та затишку для наших студентів кожного дня!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ