Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» на базі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Національного університету «Запорізька політехніка». Конференція відбудеться 13-14 травня 2021 року.

Інформаційний лист (DOCX, 84 KБ)

Information sheet (DOCX, 68 KБ)

Тематичні напрями конференції:

1. Енергоефективність та енергозбереження – ефективні інструменти енергоменеджменту суб'єктів господарювання.

2. Моніторинг економічної безпеки та антикризової діяльності підприємств.

3. Розвиток інноваційного підприємництва та формування стартап екосистеми в Україні.

4. Конкурентоспроможність підприємств в умовах трансформації від лінійної до циркулярної моделі економіки.

5. Міжнародне співробітництво у забезпеченні сталого розвитку економіки.

6. Управління персоналом підприємств за стейкхолдер-підходом.

7. Підприємництво – рушійна сила соціально-економічного розвитку ОТГ.

8. Управління в архітектурі та будівництві за принципами сталого розвитку.

Для участі в конференції необхідно до 15 квітня 2021 р. надіслати заявку та тези.

E-mail: kaf_economik@ukr.net, kafedra_eov@zntu.edu.ua