Ви є тут

Головна

Сьогодні у Запоріжжі свою роботу відкрив Запорізький Промисловий Форум – 2020. Це один з наймасштабніших виставкових форумів промисловців в Україні. Особливість цьогорічного форуму – об'єднання бізнесу, профільних асоціацій, влади та науковців.

НУ «Запорізька політехніка» – осередок технічної освіти у місті Запоріжжя, тож став надійною підтримкою для організаторів Запорізького Промислового Форум.

На церемонії офіційного відкриття Форуму серед почесних гостей із промовою виступив в. о. ректора НУ «Запорізька політехніка» – Бєліков Сергій Борисович, наголошуючи на важливості співпраці закладів технічної освіти, підприємств і бізнесу.

Президент Запорізької торгово-промислової плати, Володимир Іванович Шамілов нагородив НУ «Запорізька політехніка» почесною відзнакою «Могутність краю» за багаторічні партнерські відносини.

Ще однією важливою подією на Запорізькому Промисловому Форумі для НУ «Запорізька політехніка» стало підписання меморандуму Про партнерство та співробітництво між Національним університетом «Запорізька політехніка» та територіальним відділом освіти Шевченківського району а також меморандум Про партнерство та співробітництво між Національним університетом «Запорізька політехніка» та департаментом освіти і науки Запорізької міської ради.