Ви є тут

Головна

Викладачі та студенти факультету соціальних наук (майбутні журналісти та соціальні працівники) Національного університету «Запорізька політехніка» разом з ГО «Соціальна взаємодія» стали учасниками міжнародного проекту «Голос жінки має силу 2020». Було проведено презентаційний круглий стіл (5 червня 2020 року), тренінги «Мистецтво комунікації жінки-лідера» (9-10 червня 2020 року) та «Стратегії та напрямки блогерської діяльності» (15-16 червня 2020 р.), блог-кафе «Використання новітніх технологій в висвітленні діяльності шкільних служб порозуміння у соціальних мережах» (12 червня 2020 р.), «Гра як форма ненасильницького розв’язання конфліктних ситуацій» (19 червня 2020 року), «Моє життя як простір можливостей» (2 липня 2020 року), дебатні клуби «Конфлікт у житті підлітка: проблема чи можливість?» (3 липня 2020 року), «Жіноче лідерство в Україні – це утопія чи реальність» (10 липня 2020 року).

Участь у заходах взяли викладачі та студенти, які мають бажання бути лідерами громадянського суспільства, прагнуть політичного чи професійного зростання.

Основні заходи проекту (проведення тренінгів, блог-кафе, дебатів, публікації 60 блогерів на сайті www.mustpost.today, активна діяльність амбасадорок) спрямовані на розширення можливостей жінок, інтеграцію їх у місцеві громади.

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина

#ГолосЖінкиМаєСилу
#WomenVoicesCount
#ФундаціяПравЛюдини
#HumanRightsFoundation