24-27 квітня 2018 року на базі кафедри «Електропостачання промислових підприємств» Запорізького національного технічного університету згідно з Наказом МОНУ №1572 від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання».

Урочисте відкриття Всеукраїнської олімпіади відбулося 25 квітня в ауд. 381 головного корпусу ЗНТУ. Гостей університету, організаторів та студентів-учасників олімпіади привітали ректор, професор Бєліков С.Б., декан електротехнічного факультету Антонов М.Л., в.о. завідувача кафедри «Електропостачання промислових підприємств» Шрам О.А. і професор кафедри «Електропостачання промислових підприємств» Метельський В.П. та побажали успіхів при вирішенні завдань олімпіади, а також, щоб перемогу здобули найсильніші!

В олімпіаді взяли участь 70 учасників, які представляли 24 вищих навчальних заклада ІІІ-ІV рівнів акредитації з усіх регіонів України.

27 квітня відбулося урочисте закриття олімпіади та нагородження переможців. За підсумками роботи членів журі олімпіади призові місця розподілилися таким чином:

І місце – Собко Євгеній Михайлович, студент Запорізького національного технічного університету;

ІІ місце – Ткаленко Наталія Олександрівна, студентка Дніпровського державного технічного університету;

ІІ місце – Бондаренко Любов Ігорівна, студентка Одеського національного політехнічного університету;

ІІІ місце – Мамонтов Роман Віталійович, студент Таврійського державного агротехнологічного університету;

ІІІ місце – Ващелюк Юрій Ігорович, студент Луцького національного технічного університету;

ІІІ місце – Самойленко Дмитро Вікторович, студент Національного університету харчових технологій;

ІІІ місце – Терновський Владислав Різванович, студент Сумського державного університету.

У рамках заходу учасники олімпіади, гості нашого міста мали змогу відвідати з екскурсією Дніпровську ГЕС, історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», а також музей техніки Богуслаєва.

Отже, олімпіада сприяла не тільки подальшому творчому та професійному зростанню її учасників, а й стала часом ознайомлення зі славетним Запорізьким національним технічним університетом, містом Запоріжжя.

Відділ наукової роботи студентів