4 липня за підсумками навчального року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу студентських наукових робіт Національного університету «Запорізька політехніка».

Лауреатів привітали ректор Віктор Грешта, проректор з наукової роботи Вадим Шаломєєв, помічник ректора Марія Павленко, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів Сергій Леощенко, голова профкому студентів Марина Зінченко, керівниця відділу наукової роботи студентів Сніжана Вичужаніна.

Конкурс відбувався упродовж пів року та охопив 18 тематичних секцій:

• Транспортна
  • Машинобудування
  • Технологія металів
  • Матеріалознавство
  • Електрична інженерія
  • Будівництво та архітектура
  • Економіка
  • Інформаційна безпека та електронні комунікації
  • Комп'ютерні науки, програмні засоби, системний аналіз та інформаційні технології
  • Управління та адміністрування, міжнародні економічні відносини
  • Гуманітарна
  • Фізичне виховання та фізична терапія, ерготерапія
  • Туризм
  • Правознавство, політичні науки та правоохоронна діяльність
  • Соціальна робота
  • Психологія
  • Журналістика

У конкурсі взяли участь 310 студентів усіх факультетів університету, були розглянуті 274 роботи, у підсумку маємо 130 переможців!

Пишаємося нашими талановитими студентами, вдячні науковим керівникам за сумлінну працю з виховання нового покоління науковців! Щиро вітаємо зі здобутками у науково-дослідній роботі! Бажаємо натхнення до подальших звершень і нових успіхів!