Ви є тут

Головна

Вітаємо колектив Національного університету «Запорізька політехніка» з отриманням бізнес-премії THE BIZZ AWARDS від Всесвітньої конфедерації бізнесу – WORLDCOB.

WORLDCOB – це міжнародна організація, яка налічує більше 3500 членів в більш ніж 130 країнах світу. Основною місією конфедерації є сприяння розвитку бізнесу в усьому світі, визнання та стимулювання розвитку провідних підприємств в кожній країні за допомогою спеціальних інструментів та послуг, які WORLDCOB пропонує своїм членам.

THE BIZZ є однією з найважливіших світових бізнес-премій. Вона об'єднує провідні компанії з різних регіонів, що вносять свій вклад в щоденне зростання місцевої та світової економіки. Під час відбору кандидатів на здобуття THE BIZZ AWARDS професіонали комітету WORLDCOB оцінюють наступні критерії: лідерство компанії у своїй сфері, системи управління, якість послуг, ділову творчість та інновації, корпоративну соціальну відповідальність, а також досягнення та нагороди.

Колеги-машинківці, вітаємо вас та дякуємо кожному за вашу кропітку щоденну працю! THE BIZZ AWARDS – це наша спільна нагорода!

Лист від WORLDCOB (PDF, 788 KБ)