Вельмишановний пане Ректоре!

Від імені усього колективу Національного університету «Львівська політехніка» і мене особисто, прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування 120-річчя заснування Запорізької політехніки.

Ваш Університет пройшов довгий і славний шлях розвитку – від технічного училища, яке готувало техніків-механіків, до сучасного національного технічного університету. Це яскравий приклад самовідданої праці талановитого і професійного колективу, який зумів подолати труднощі й негаразди, яких вистачає вусі часи.

Прийміть наші щирі вітання і побажання великого натхнення, процвітання, подальших творчих успіхів та сталого розвитку Вашого університету на шляху до гідних і високих цілей!

Наші університети мають міцні та тривалі стосунки. Маю глибоку надію на подальшу плідну співпрацю між нашими університетами у сферах освіти, науки та культури.

Я бажаю пану ректору, всім працівникам та Вашим родинам міцного здоров'я, щастя і оптимізму на кожен день.

Щиро Ваш,
Юрій Бобало
Ректор Національного університету «Львівська політехніка»