«У здоровому тілі – здоровий дух», – і наші студенти, знаючи про це, із задоволенням займаються спортом, пропагують своєю діяльністю здоровий спосіб життя. «Машинківці» організовують змагання з різних видів спорту. Це гандбол, міні-футбол, шашки, теніс, а також силові види спорту. Серед найперших спортивних заходів студмістечка цього навчального року слід відмітити змагання з жиму лежачи, які пройшли 8 жовтня у гуртожитку №2 Запорізького національного технічного університету.

Ми поспілкувалися з безпосереднім учасником заходу, старостою гуртожитку №2 Гаррі Морозом, який на змаганнях виконував роль помічника судді: «Борьба была напряженной, с каждым кругом результат менялся, так что предсказать, кто будет победителем, было невозможно. На соревновании было представлено 19 человек в 5 весовых категориях. Данное мероприятие прошло на высшем уровне, участники довольны, подобные мероприятия будут и дальше проводиться. Мы планируем, чтобы соревнования стали ежегодными, только для того, чтобы было интереснее, теперь станем привлекать и представителей других общежитий ЗНТУ. Организаторы мероприятия – студсовет и центр студсамоуправления – благодарят профком студентов, аспирантов и докторантов, а также студенческий городок за помощь в организации мероприятия. Огромное спасибо кафедре физической культуры и спорта, а именно Щербию Сергею Анатолиевичу, за содействие в данном мероприятии».

Тож визначимо головних героїв силової боротьби. Переможці у різних вагових категоріях:

Вагова категорія до 67 кг:

• 1 місце – Бабич Володимир Павлович, УФКС-233
  • 2 місце – Гребінець Олексій Олексійович, М-113
  • 3 місце – Тютюнник Едуард Олегович, КНТ-113

Вагова категорія до 75 кг:

• 1 місце – Бойко Олександр Павлович, РТ-219
  • 2 місце – Барановський Володимир Вікторович, МТУ-131
  • 3 місце – Борисенко Микола Миколайович, М-712

Вагова категорія до 82 кг:

• 1 місце – Борисенко Володимир Юрійович, КНТ-719
  • 2 місце – Кисіленко Артем Володимирович, УФКС-220
  • 3 місце – Гулько Вадим Олександрович, КНТ-518м

Вагова категорія до 92 кг:

• 1 місце – Мороз Олександр Володимирович, КНТ-520
  • 2 місце – Чернявський Олександр Олександрович, ІОТ-530
  • 3 місце - Громада Андрій Сергійович, М-112

Вагова категорія за 92 кг:

• 1 місце – Губський Олександр Євгенович, Т-512
  • 2 місце – Редько Євген Юрійович, Т-810

Головний суддя – Щербій Сергій Анатолійович, Помічник судді – Мороз Гаррі, Бокові помічники – Капустян Дмитро та Малій Вадим.

Подібні заходи важливі та просто необхідні для здорового спрямування енергії нашої молоді. Тому дякуємо студентському самоврядуванню ЗНТУ та безпосередньо учасникам й організаторам змагання за відповідні ініціативи та щирий ентузіазм і бажаємо їм подальших успіхів!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ