Ви є тут

Головна

Викладачі та співробітники

Прізвище, ім'я, по батькові Науковий ступінь, вчене звання Посада
Бондаренко Ольга Валеріївна д. філос. н., професор завідувач кафедри
Арсентьєва Галина Олександрівна к. філос. н., доцент доцент
Бондаревич Ірина Миколаївна к. філос.н., доцент доцент
Дєвочкіна Наталя Миколаївна к. філос. н., доцент доцент
Ємельяненко Євгенія Олегівна к. філос. н., доцент доцент
Повзло Олександр Миколайович к. філос. н., доцент доцент
Коваль Вікторія Миколаївна ст. викл.
Барна  Людмила  Миколаївна ст. лаборант
Шеховцова  Катерина  Вікторівна лаборант
Прізвище, ім'я, по батькові Науковий ступінь, вчене звання Посада
Кудерметов Равіль Камілович к.т.н., доцент зав. каф. КСМ
Касьян Микола Миколайович к.т.н., доцент декан ФКНТ, доцент
д.т.н., доцент доцент
Киричек Галина Григорівна к.т.н., доцент доцент
Тягунова Марія Юріївна к.т.н., доцент доцент
Касьян Костянтин Миколайович к.т.н., доцент доцент
Ільяшенко Матвій Борисович к.т.н., доцент доцент
Скрупський Степан Юрійович к.т.н., доцент доцент
  старший викладач 
Куликовська Наталія Анатолівна   старший викладач 
Дьячук Тетяна Сергіївна   старший викладач 
Грушко Світлана Сергіївна  к.т.н., доцент доцент
Зеленьова Ірина Яківна к.т.н., доцент доцент
Хохлов Микола Миколайович   старший викладач
Сгадов Сергій Олександрович   старший викладач
Щербак Наталя Володимирівна   старший викладач, заступник декана ФКНТ
Рибін Вадим Олегович   старший викладач, заступник декана ФКНТ
Голуб Тетяна Василівна к.т.н. доцент
Тіменко Артур Валентинович   старший викладач

 

Прізвище, ім'я, по батькові Вчений ступінь, звання Посада
Дударенко Ольга Василівна канд. техн. наук, доцент в.о. зав. кафедри, доцент
Слюсаров Олександр Степанович канд. техн. наук, доцент доцент
Кубіч Вадим Іванович канд. техн. наук, доцент доцент
Артюх Олександр Миколайович канд. техн. наук, доцент доцент
Щербина Андрій Васильович канд. техн. наук, доцент доцент
Усенко Сергій Іванович   майстер виробничого навчання
Мотін Ігор Вікторович   завідувач навчальної лабораторії
Желізний Олександр Ігорович   завідувач навчальної лабораторії
Решетняк Оксана Валентинівна   провідний фахівець
Білостоцька Ангеліна Олегівна   старший лаборант
Бібіна Наталія Петрівна   провідний фахівець
Даниленко Олена Миколаївна   лаборант
Плакущенко Володимир Леонідович   лаборант
Чекунов Едуард Євгенович   завідувач навчальної лабораторії
Пругло Андрій Миколайович   провідний фахівець
Авраменко Анатолій Анатолійович   лаборант

 

 

Прізвище Ім'я По батькові

Посада

Науковий ступінь

Вчене звання

Субботін Сергій Олександрович

зав.каф.

д.т.н.

професор

Дубровін Валерій Іванович

професор

к.т.н.

професор

Олійник Андрій Олександрович

професор

д.т.н.

професор

Табунщик Галина Володимирівна

професор

к.т.н.

професор

Поляков Михайло Олексійович

професор

д.т.н.

доцент

Зайко Тетяна Анатоліївна

доцент

к.т.н.

доцент

Каплієнко Тетяна Ігорівна

доцент

к.т.н.

доцент

Колпакова Тетяна Олексіївна

доцент

к.т.н.

доцент

Льовкін Валерій Миколайович

доцент

к.т.н.

доцент

Пархоменко Анжеліка Володимирівна

доцент

к.т.н.

доцент

Сердюк Сергій Микитович

доцент

к.т.н.

доцент

Степаненко Олександр Олексійович

доцент

к.т.н.

доцент

Федорончак Тетяна Василівна

доцент

к.т.н.

доцент

Гладкова Ольга Миколаївна

доцент

к.т.н.

 

Зеленьова Ірина Яківна

доцент

к.т.н.

доцент

Скрупський Степан Юрійович

доцент

к.т.н.

доцент

Терещенко Еліна Валентинівна

доцент

к.ф.-м.н.

доцент

Казурова Аліна Євгенівна

доцент

к.т.н.

доцент

Коцур Михайло Ігорович

доцент

к.т.н.

доцент

Подковаліхіна Олена Олександрівна

доцент

к.ф.-м.н..

доцент

Гофман Євгеній Олександрович

доцент

к.т.н.

 

Шитікова Олена Вікторівна

доцент

к.т.н.

 

Голуб Тетяна Василівна

ст.викл.

к.т.н.

 

Леощенко Сергій Дмитрович

ст. викл.

доктор філософії

 

Дейнега Лариса Юріївна

ст.викл.

 

 

Качан Олександр Іванович

ст.викл.

 

 

Федорченко Євген Миколайович

ст.викл.

 

 

Андреєв Максим Олександрович

асист./ зав. лаб.

 

 

Бєлова Алла Володимирівна

асист. / ст. лаб.

 

 

Каврін Дмитро Анатолійович

асист.

 

 

Куликовська Наталія Анатоліївна

ст.викл.

 

 

Дьячук Тетяна Сергіївна

ст.викл.

 

 

Пилипенко Тетяна Володимирівна

асист.

 

 

Федорченко Юлія Володимирівна

асист.

 

 

Липовець Марина Володимирівна

асист. / зав. лаб.

 

 

Камінська Жанна Костянтинівна

асист.

 

 

Короткий Олександр Володимирович

асист.

 

 

Костюк Валентина Григорівна

асист. / ст. лаб.

 

 

Полянський Едуард Дмитрович

асист. / ст. лаб.

 

 

Тіменко Артур Валентинович

асист.

 

 

Туленков Артем Вячеславович

асист.

 

 

Кашина Тетяна Георгіївна

зав. лаб.

 

 

Залюбовська Наталія Володимирівна

ст. лаб.

 

 

Льовкіна Світлана Володимирівна

лаб.

 

 

Шлома  Роман  Олегович

інженер

 

 

 

 

Прізвище, ім'я, по батькові Науковий ступінь, вчене звання Посада
Матюхін Антон Юрійович канд. техн .наук, доцент завідувач кафедри ОМТ
Дубина Валентин Іларіонович канд. техн .наук, професор професор кафедри ОМТ
Широкобоков Віталій Володимирович канд. техн .наук, доцент доцент
Обдул Василь Дмитрович канд. техн .наук, доцент доцент
Бень Анна Миколаївна   старший викладач
Ленок Анастасія Анатоліївна   старший викладач
Стрижак Сергій Іванович   завідуючий лабораторією
Добровольський Володимир Васильович   інженер
Кроліков  Валерій Федорович   інженер
Антіфєєва Юлія Олександрівна   старший лаборант
Іванченко Тетяна Володимирівна   лаборант
Єпішкін Олександр Вячеславович   асистент

 

Прізвище, ім'я, по батькові Науковий ступінь, вчене звання Посада
Піза Дмитро Макарович д.т.н., професор проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку університету, директор інституту
Морщавка Сергій Володимирович к.т.н., доцент завідувач кафедри
Бугрова Тетяна Іванівна к.т.н. доцент
Верещак Галина Михайлівна   завідуюча лабораторією
Кабак Владислав Семенович к.т.н., доцент декан факультету
Козодавов Віктор Григорович   завідуючий лабораторією
Колеснікова Євгенія Ісааківна   завідуюча лабораторією
Костенко Валерян Остапович к.т.н., доцент доцент
Логачова Людмила Михайлівна   старший викладач
Мороз Гаррі Володимирович   старший викладач
Самойлик Сергій Сергійович к.ф.-м.н. доцент
Сметанін Ігор Миколайович   старший викладач
Чорнобородов Михайло Петрович к.т.н., доцент доцент
Шуміліна Людмила Василівна   старший лаборант

 

Прізвище, ім'я, по батькові Науковий ступінь, вчене звання Посада
Рижова Ірина Станіславівна доктор філософських наук, професор завідувач кафедри 
Антипенко Євген Юрійович доктор технічних наук, професор професор
Демиденко Олександр Іванович Заслужений художник України, доцент доцент
Захарова Світлана Олександрівна кандидат філософських наук доцент
Криворучко Юрій Іванович доктор архітектури, доцент професор
Русанова Ірина Василівна кандидат архітектури, доцент доцент
Волинська Олена Степанівна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дизайну доцент кафедри дизайну
Гавронський Володимир Павлович   доцент
Єншуєва Тетяна Вікторівна   доцент
Зоря Олександра Павлівна кандидат соціологічних наук, доктор філософії, доцент доцент
Зубричев Олександр Сергійович кандидат архітектури, доцент доцент
Павленко Тетяна Олександрівна кандидат архітектури доцент
Павлюк Ольга Юріївна кандидат філософських наук, доктор філософії доцент
Билим Олександр Миколайович Заслужений архітектор України доцент
Кругляк Віталій Іванович   ст. викладач
Дуднік Майя Георгіївна   ст. викладач
Бобровський Ігор Володимирович   ст. викладач
Пантус Ніна Михайлівна   ст. викладач
Пасічна Тетяна Олександрівна   ст. викладач
Потапенко Ганна Михайлівна   ст. викладач
Северін Катерина Вікторівна   ст.викладач
Кузьменко Алла Олександрівна   зав. майстернею 
Подвойська Віта Іванівна   зав. майстернею 
Уманець Олександр Леонідович   майстер виробничого навчання
Романько Світлана Юріївна   лаборант

 

 

Прізвище, ім`я, по-батькові Науковий ступінь, вчене звання Посада
Ольшанецький Вадим Юхимович доктор технічних наук, професор професор, завідувач кафедри
Климов Олександр Володимирович кандидат техн. наук, доцент декан факультету, доцент
Гіржон Василь Васильович доктор фізико-математичних наук професор
Смоляков Олександр Васильович доктор фізико-математичних наук професор
Шаломєєв Вадим Анатолійович доктор технічних наук, професор професор, проректор з наукової роботи
Нарівський Олексій Едуардович доктор технічних наук, професор професор
Вініченко Валерій Степанович кандидат техн. наук, доцент доцент
Глотка Олександр Анатолійович кандидат техн. наук, доцент доцент
Грабовський Володимир Якович кандидат техн. наук, доцент доцент
Ткач Дар'я Володимирівна кандидат техн. наук, доцент доцент
Лисиця Олена Володимирівна - ст. викладач
Кононенко Юлія Іванівна - ст. викладач
Джуган Олександр Андрійович - ст. викладач 
Айкін Микита Дмитрович - ст. викладач
Фасоль Єлизавета Олександрівна - ст. викладач
Джус Анна Вячеславівна   асистент
Трикоз Галина Григорівна - завідувач лабораторії
Череп Вадим Федорович - завідувач лабораторії
Андріяненко Дмитро Анатолійович - завідувач лабораторії
Дергачов Олександр Вікторович - провідний інженер
Ястребова Ольга Федорівна - старший лаборант

 

У даний час на кафедрі працюють та забезпечують навчальний процес: 1 доктор технічних наук, професор; 7 кандидатів технічних наук, доцентів, 4 старших викладачі, 10 осіб навчально-допоміжного персоналу.

Прізвище, ім'я, по батькові Науковий ступінь, вчене звання Посада
Артюх Олександр Миколайович канд. техн. наук, доцент в.о. завідувача кафедри
Слинько Георгій Іванович доктор техн. наук, професор професор
Беженов Сергій Олександрович канд. техн. наук, доцент доцент
Дударенко Ольга Василівна канд. техн. наук, доцент доцент
Євсєєва Наталія Олексіївна канд. техн. наук, доцент доцент
Кубіч Вадим Іванович канд. техн. наук, доцент доцент
Слюсаров Олександр Степанович канд. техн. наук, доцент доцент
Щербина Андрій Васильович канд. техн. наук, доцент доцент
Рябошапка Наталя Євгеніївна старший викладач
Слинько Віра Василівна старший викладач
Сухонос Роман Федорович магістр старший викладач
Цокотун Павло Васильович старший викладач
Усенко Сергій Іванович майстер виробничого навчання
Алмаєв Віктор Іванович завідувач навчальної лабораторії
Авраменко Анатолій Анатолійович завідувач навчальної лабораторії
Мотін Ігор Вікторович завідувач навчальної лабораторії
Решетняк Оксана Валентинівна провідний фахівець
Бібіна Наталія Петрівна провідний фахівець
Коваленко Сергій Олександрович провідний фахівець
Білостоцька Ангеліна Олегівна старший лаборант
Бокарьов Владислав Ігорович магістр старший лаборант
Швидкий Андрій Анатолійович магістр старший лаборант

 

Сторінки